۰ نفر
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹
سهل‌انگاری پدر، پسر را کشت

ایرنا نوشت: پسر که ترک پدر بروی موتورسیکلت سوار بود، به دلیل غفلت پدر بر روی زمین پرتاب شد و خودرو نیسان او را زیر گرفت.

این حادثه امروز (یکشنبه) در محدوده خیابان شوش رخ داد. در این حادثه فردی که در حال حرکت با موتورسیکلت بود کودک 6 ساله خود را به موتورسیکلت آویزان کرد. پس از طی مسافتی دست‌های کودک از موتورسیکلت رها شد و به سطح آسفالت برخورد کرد؛ در همین حین یک دستگاه وانت نیسان کودک را زیر گرفته که بر اثر شدت حادثه کودک در محل فوت کرد.

*حرکت با دنده عقب، حادثه آفرید
در مسیر شمال به جنوب بزرگراه یاسینی یک دستگاه خودروی پژو پارس برای تغییر مسیر به صورت دنده عقب در حال حرکت بود. در حال یک موتورسوار که در آن مسیر در حال رانندگی بود به عقب این خودرو برخورد کردهو به وسط بزرگراه پرتاب شد؛ در همان لحظه راکب به یک دستگاه کامیونت خاور برخورد کرد و به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
پلیس به رانندگان توصیه می کند که‌ از حرکت دنده عقب در مسیرهای بزرگراهی خودداری کنند و در هنگام رانندگی به تابلوهای تعیین مسیر دقت لازم را داشته باشند.

* 3 کشته و ۷ مصدوم در برخورد وانت با کامیون
در برخورد وانت با کامیون در کرمان امروز سه نفر کشته و هفت نفر مصدوم شدند.
شاهین فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر در گفت:‌ این حادثه صبح در کیلومتر ۶ محور ریگان به بم به وقوع پیوسته است.
وی افزود: بر اثر این حادثه سه مسافر جان خود را از دست دادند و ۷ نفر مصدوم شدند که مصدومان توسط نیروهای امدادی به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.

۶۰۴۲

کد خبر 1213323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =