شکست برابر سایپا گران تمام شد: بازیکنان تیم شهرداری ارومیه ۱۰ درصد جریمه شدند

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه بعد از شکست این تیم در آخرین هفته دور رفت لیگ برتر والیبال، همه بازیکنان و کادر فنی را ۱۰ درصد جریمه کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، پیمان رضایی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه بعد از شکست دیروز برابر سایپا گفت: بدلیل کسب نتایج دور از انتظار و بازیهای دور از شان نام والیبال ارومیه و عدم رضایت هواداران والیبال شهر عشاق که در همه حال حامی این تیم بودند همه بازیکنان و کادر فنی به کسر ۱۰ درصد از قرارداد جریمه شدند.

وی با اشاره به اینکه تیم در ابتدا فصل در یارگیری ضعیف عملکرده است افزود: متاسفانه شاکله تیم آنچه که شایسته هواداران ارومیه باشد نیست و منتظر اعلام نظر سرمربی تیم هستیم تا هرچه زودتر بازیکنانی که عملکرد ضعیفی دارند از تیم کنار بگذاریم.

رضایی اظهارداشت: در چند روزی که تا شروع نیم فصل دوم داریم سعی خواهیم کرد از بهترین بازیکنانی که آزاد هستند و می‌توانند به تیم شهرداری ارومیه کمک کنند تا روند خوبی داشته باشیم را جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه با عذرخواهی از هواداران شهر عشاق والیبال خاطر نشان کرد: هواداران ارومیه‌ای والیبال را به خوبی می‌فهمند و نمی‌توانند چنین نتایجی را قبول کنند و به همین خاطر تمامی تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم گوشه ای از زحمات بی ادعای یار هفتم خود را که در همه حال تیم خود را تنها نگذاشتند جبران کنیم.

رضایی در پایان خاطر نشان کرد: باشگاه شهرداری ارومیه متعلق به هواداران است و با دستور شهردار ارومیه که همیشه حامی والیبال اورمیه بوده است برای خوشحالی هواداران تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا نیم فصل دوم تیمی شایسته و در خور نام ارومیه باشیم.

گفتنی است تیم شهرداری ارومیه با ۲ برد نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال را با رتبه دوازدهم به پایان رساند که بدترین عملکرد این تیم از زمان حضور این باشگاه در تاریخ لیگ برتر است.

46

کد خبر 1213443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =