این کار بدآموزی نداشته باشد آقای صداوسیما!

مهدی بذرافکن: جناب آقای علیرضا نجابت مدیر کل محترم و البته برکنار شده صدا و سیمای مرکز کیش حتما سوابق خوبی طی سالهای حضور در صدا و سیما داشته اند.

قرار نیست با پخش یک فیلم «صحنه‌دار» یا «مورددار» تمام سوابق و زحمات این بنده خدا زیر سوال برود و مثلا اگر از مسوولیت فعلی برکنار شد مسئولیت جدیدی نگیرد! اصلا شاید به همین خاطر هم بوده که این عزیر از سوی عزیزی دیگر -علی دارابی معاون امور استانهای صداوسیما- حکم جدیدی گرفته و طی آن پس از برکناری از ریاست صدا و سیمای مرکز کیش در مسئولیتی بالاتر به عنوان «مشاور معاون امور استان‌ها»ی صداو سیما منصوب شده است. در حکم جناب نجابت –که در فضای مجازی هم دست به دست می‌چرخد- نوشته شده: «نظر به حسن سوابق و تعهدی که دارید به موجب این حکم به سمت مشاور معاون امور استان ها منصوب می شوید».

بنده کاری به «تعهد» آقای نجابت ندارم چون حتما به میزان لازم از آن بهره‌مند بوده که به سمت جدیدی رسیده است. منظور من «سوابق» ایشان است که لااقل در همین یک فقره فیلم مورددار جکی جان سابقه خوبی برای او محسوب نمی‌شود. بهتر بود اگر قرار است جناب نجابت بر اساس «تعهد» و «سوابق» خوبش مسئولیتی بپذیرد اجازه می‌دادند کمی آب‌ها از آسیاب بیفتند و بعدا او را مثلا مشاور آقای معاون می‌کردند. باور کنید این‌جوری برای مدیران صداوسیمای سایر استان ها هم بدآموزی دارد!

کد خبر 1218823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =