روایت شایان مصلح از تمرینات سخت اما اصولی مارکو

بازیکنان پرسپولیس معمولا از سختی های تمرینات مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم شان صحبت می‌کنند و اعتقاد دارند سنگین‌ترین تمرین بین تمام تیم‌های لیگ برتر برای پرسپولیس برنامه ریزی می‌شود.

 با این حال، شایان مصلح مدافع چپ تیم سرخپوش پایتخت می گوید این تمرینات کاملا اصولی است. او گفت: «فصل بدنسازی آغاز شده و نه تنها ما، بلکه تمام تیم ها تحت فشار تمرینات هستند. بدون شک این روزها برای همه سخت و دشوار است اما چاره دیگری هم وجود ندارد و همه باید برای بازی های باقی مانده در ادامه فصل تلاش کنیم.» این بازیکن اضافه کرد: «تمرینات مارکو بسیار سخت و گاهی پیچیده است. او از ما می خواهد در کنار تمرینات بدنی همراه با وسایل مختلف داخل سالن، تمرینات پلی متریک و هوازی در زمین چمن را هم در دستور کار داشته باشیم. برخی از تمرینات عادی او که با توپ انجام می شود نیز، در بحث بدنسازی به بازیکنان فشار زیادی وارد می کند اما همه مان می دانیم تمریناتش کاملا اصولی و طبق علم روز دنیاست. مارکو یک مربی قدرتمند و کارنامه دار است که با تمریناتش توانسته تیم مان را در بهترین شرایط طی سال های اخیر حفظ کند و اگر فشار بازی ها و تقویم نبود، پرسپولیس هرگز بازیکنانی با مصدوم های طولانی در لیستش نمی دید. همه ما به مارکو اعتماد کامل داریم و می دانیم که او چه توانایی بالایی برای برنامه ریزی این تمرینات دارد.»

مصلح در نهایت گفت: «در کمپ قطر، همراه بدنسازی، تمرینات عادی و تاکتیکی را هم پشت سر می گذاریم. اکثر بازیکنان ما، مدت هاست کنار هم بازی می کنند و به هماهنگی کاملی دست یافته اند. بازیکنان جدید هم از لحاظ فنی در سطح بالایی قرار دارند که می توانند با استفاده از تجربه شان، خیلی زود خود را در تیم نشان بدهند و به ترکیب اصلی برسند. پرسپولیس در نیم فصل دوم کار سختی پیش رو خواهد داشت ولی با کمک هم، این سختی ها را کاهش می دهیم و به سمت کسب بهترین نتایج ممکن حرکت خواهیم کرد. بعد از اردوی قطر، این انتظار از پرسپولیس وجود دارد که در بهترین شرایط بدنی و تاکتیکی به لیگ برتر برگردد و دوباره مدعی قهرمانی باقی بماند. قطعا ما هم این انگیزه و توان را داریم که برای سومین سال پیاپی، جام قهرمانی را بالای سر ببریم.»

251 251

کد خبر 1220795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =