سارقان میلیاردی دربند به بند افتادند

میزان نوشت: معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پایتخت پلیس آگاهی از شناسایی و دستگیری ۲ سارق منزل خبر داد که بیش از یک میلیارد ریال از منزلی در دربند تهران سرقت کرده بودند.

سرهنگ کارآگاه قاسم دست خال اظهار داشت: با ارجاعی پرونده‌ای از کلانتری ۱۲۲ دربند در خصوص سرقت منزل، تیمی از ماموران این پایگاه بررسی موضوع را آغاز کردند.

وی بیان داشت: شاکی با مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی اظهار داشت در زمانی که وی در منزل نبوده، از منزل مسکونی اش تعدادی اموال از قبیل: طلاجات و ۵ هزار یورو، ساعت مچی، دوربین فیلمبرداری و. به سرقت رفته است که تیمی از ماموران این پایگاه برای بررسی صحنه جرم و انجام تحقیقات پلیسی به آدرس اعلامی اعزام شدند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پایتخت با بیان اینکه سارق یا سارقان با تخریب درب ورودی وارد منزل شده بودند، عنوان داشت: در پایش‌های اطلاعاتی ردپای یکی از سارقان حرفه‌ای به دست آمد و ماموران موفق شدند مخفیگاه وی را در جنوب تهران شناسایی کنند.

وی گفت: با شناسایی مخفیگاه متهم، تیم عملیات این یگان با هماهنگی مقام قضائی سارق را در مخفیگاه دستگیر و به پایگاه یکم منتقل کردند که سارق در همان بازجوئی اولیه به سرقت منزل با همکاری همدستش اعتراف کرد.

سرهنگ دست خال افزود: با دستگیری متهم دوم و کشف اموال مسروقه از مخفیگاه هر دو متهم، اموال مسروقه به مالباخته تحویل و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: کارشناسان اموال مسروقه را بیش از یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.

17231
کد خبر 1223385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =