توضیح دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره مرگ یک دختر در بیمارستان

تسنیم نوشت: ‌روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پی درگذشت دختر جوانی در یکی از بیمارستان‌های بوشهر اعلام کرد: با هر نوع قصور و تخلفی در مرگ دختر بوشهری ‌برخورد می‌شود.

در پی درگذشت دختر جوانی در یکی از بیمارستان‌های بوشهر، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد: ‌فوت غیرمنتظره خانم جوانی در یکی از بیمارستان‌های غیر دانشگاهی شهر بوشهر بررسی و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد می‌شود.

‌روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اعلام اینکه ‌فوت غیرمنتظره  این خانم جوان بعد از عمل جراحی ترمیمی بینی صورت گرفت، تاکید کرد: ‌موضوع به صورت جدی برای تعیین علت مرگ و روشن شدن تمامی ابعاد ماجرا در حال پیگیری است و همسو با سایر دستگاه‌های قضایی و انتظامی از تمامی ظرفیت‌ها برای بررسی این حادثه استفاده و با هر نوع قصور یا تخلف بدون هیچ گونه مسامحه‌ای برخورد می‌شود. 

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: ‌دانشگاه موضوعاتی که در فضای مجازی در خصوص علت مرگ این جوان از جمله داروی تاریخ گذشته و غیره در حال انتشار است را تایید نمی‌کند و همچون سایر نهادهای مرتبط منتظر اعلام نتیجه کالبدشکافی از سوی سازمان مرجع- پزشکی قانونی است.

41231
کد خبر 1227811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =