۰ نفر
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵
دستگیری سارق داروخانه های تهران

مهر نوشت: رئیس کلانتری نیاوران از دستگیری مردی میانسال که با دزدی از داروخانه های پایتخت اقدام به سرقت می کرد، خبر داد و گفت: در این رابطه ۲ مالخر نیز دستگیر شده اند.

سرهنگ خلیل لطفی رئیس کلانتری نیاوران در تشریح این خبر، اظهار کرد: در نهم ماه جاری (بهمن ماه)، ماموران عملیات کلانتری در جریان یک فقره سرقت به شیوه «کش روی» از یکی از داروخانه های سطح کلانتری قرار گرفتند و سریعا با حضور در محل با مردی متشخص روبه رو شدند که با برداشتن لوازمی از داروخانه قصد سرقت آنها را داشت.

رئیس کلانتری نیاوران توضیح داد: مالک داورخانه اظهار داشت که متهم از غفلت کارمندان سوء استفاده کرده است و مقداری دارو، سرقت کرده است.

وی با اشاره به اینکه متهم پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی داد، به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد، بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این متهم برای اولین بار مرتکب سرقت نشده بلکه ۱۵ پرونده مشابه در کلانتری علیه وی تشکیل شده است و مشخصات سارق اعلامی در این پرونده ها، با فرد دستگیر شده مطابقت دارد.

وی ابراز کرد: در تحقیقات بعدی متهم به ۱۵ فقره سرقت از داروخانه ها اعتراف کرد و علت آن را حس انتقام جویی و کینه ای که از داروخانه ها به دل گرفته بود، اظهار کرد.

سرهنگ لطفی افزود: در واقع متهم ۵۴ ساله پرونده مدعی بود چند سال پیش از  داروخانه ای دارو خریداری کرده بود که به علت معیوب بودن دچار بیماری شده است و پس از آن تصمیم گرفته است از داروخانه ها سرقت کند.

کلانتر محله نیاوران با اشاره به اینکه متهم داروهای مسروقه را به ۲ مالخر می فروخت، گفت: با شناسایی و دستگیری ۲ مالخر مذکور، هر ۳ متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

بنابراین گزارش، اموال کشف شده از سارق بیش از ۳۰ میلیون تومان ارزش دارد.

۴۲۲۳۸
کد خبر 1229287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =