استاندار ایلام: وزیر بهداشت به ایلام سفر می‌کند

استاندار ایلام در سفری غیر رسمی به شهرستان چرداول به ایراد سخنرانی در مورد موضوعات مختلف شهرستان پرداخت و خبر از سفر وزیر بهداشت به استان در روز ۲۹ بهمن داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی در اجتماع ظهر جمعه مردم چرداول اظهار داشت:در سفرهای رسمی وغیررسمی به شهرستان ها به خصوص در روزهای پنج شنبه وجمعه مشکلات، بازدید از پروژه ها ومسائل  هرشهرستان بررسی می شود ودرباره آن ها اعتبار در نظرگرفته می شود.

 وی اضافه کرد:وزیربهداشت قرار است که ۲۹ بهمن ماه به استان سفر کند ودرتماس به وزیر بهداشت قرار شد که درمانگاه آسمان آباد شبانه روزی شده وهمه بیمه ها را قبول کند.

 استاندار ایلام با اشاره به پروژه های شهرستان چرداول گفت:حفر چاه داجیوند، گاز رسانی ، آسفالت کهره به توحید ، پیاز آباد به توحید ، تکمیل پل جزمان با ۴۰ درصد پیشرفت وهمچنین تامین ۳۰۰ عدد آب گرمکن خورشیدی از جمله پروژه های عمرانی در هلیلان هستند.

 وی بیان داشت:در شهر سرابله ساماندهی ورودی وتقاطع شهر با اعتبار ۹ میلیارد و۲۰۰ میلیون ، ایجاد مجتمع بزرگ سرابله ، سیل بند وپل جنب اداره راه واستحکام بندی مسیر ، تکمیل مجتمع ارشاد وتکمیل بلوار فاتحان میمک از جمله پروژه های در دست اقدام شهر سرابله می باشد.

دشتکی خاطرنشان کرد:برای اربعین سال آینده در مسیر زنجیره سفلی به باغله احداث سوله وسرویس بهداشتی پیش بینی شده است که عملیات اجرایی آن به زودی شروع خواهد شد.

وی با گریزی به انفحارهای رخ داده در شهر سرابله بیان داشت:مطالعات مختلف ونصب ۱۳ دستگاه لرزه نگار در شهر سرابله مشکل حادی مشاهده نشده ولی این مورد بازهم مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 سلیمانی دشتکی با اشاره به مشکلات بخش هلیلان گفت:برای تکمیل سد جزمان نیازمند ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار هستیم که براساس پیگیری های صورت گرفته قرار است که اعتبارات لازم برای  این سد در بخش هلیلان تامین گردد.

استاندار ایلام با تاکید بر اهمیت روز دوشنبه ،تصریح کرد:امسال به سبب دشمنی ها حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، نقشه های دشمنان را باطل خواهد ساخت و دوستداران انقلاب را خوشحال خواهد کرد.

۴۶

کد خبر 1230150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =