نیاز ۲۵۰ میلیارد تومانی جهت تکمیل ۴ خطه خرم‌آباد-پلدختر

معاون راه و شهرسازی لرستان گفت: پروژه چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر جزو پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است که مسئولین پیگیر اعتبار برای تکمیل آن هستند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سعید نظری در این خصوص اظهار کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد به طول ۱۰۸ کیلومتر و جز چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان است.

وی با بیان اینکه از این ۱۰۸ کیلومتر تاکنون ۴۶ کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است، بیان کرد: ۲۵ کیلومتر باقی‌مانده  آن در چند نقطه از مسیر با ۱۱۵ میلیارد تومان قرارداد در حال انجام بوده و ۳۷ کیلومتر باقی‌مانده در حال مطالعه است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: اعتبار این پروژه از محل چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان که پروژه ملی است تأمین می‌شود.

باتوجه به توپوگرافی خاص منطقه احداث چهارخطه بسیار هزینه‌بر بوده

نظری عنوان کرد: مشکلاتی که باعث کندی پروژه شده باتوجه به توپوگرافی خاص منطقه احداث چهارخطه بسیار هزینه‌بر بوده و محدود بودن منابع اعتباری سبب کندی پروژه شده است.

وی افزود: به رغم تلاش مسئولین راه و شهرسازی، استاندار و نماینده مردم پلدختر در بحث اخذ اعتبارات اما متأسفانه به دلیل هزینه‌بر بودن پروژه و محدودیت اعتباری این پروژه سرعت لازم را ندارد.

معاون راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر جزو پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است که مسئولین پیگیر گرفتن اعتبار برای تکمیل آن هستند.

نظری یادآور شد: برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان موردنیاز است.

۴۶

کد خبر 1233695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =