۰ نفر
۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
قتل دلال ارز به خاطر ۳ میلیون تومان

باشگاه خبرنگاران نوشت: پسر جوان که به خاطر ۳ میلیون تومان یک دلال ارز را به قتل رسانده بود، به قصاص محکوم شد، اما توانست از خانواده مقتول رضایت بگیرد و از اعدام نجات پیدا کند.

این جوان صبح دیروز از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت تا این بار از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود.

این جنایت سال ۹۳ به دنبال درگیری دو جوان در ورامین اتفاق افتاد و با مرگ یکی از آن‌ها به نام سعید عامل جنایت که وحید نام داشت خودش را به پلیس معرفی کرد.

صبح دیروز متهم که برای محاکمه از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شده بود، در شرح ماجرا به قضات گفت: من فوق لیسانس رشته کشاورزی هستم و پدر و مادرم هم معلم هستند، زمانی که دانشجو بودم سه میلیون تومان پول داشتم و چون قیمت ارز بالا و پایین می‌رفت، این پول را به یکی از دلالان ارز دادم تا دلار بخرد و از این طریق سودی عایدم شود، اما این مرد حاضر به پرداخت سود نشد. روز حادثه به سراغش رفتم که با هم درگیر شدیم و او شروع به ناسزاگویی کرد، اما چون خانواده آبروداری بودیم، نتوانستم حرف‌هایش را تحمل کنم دهانش را بستم تا دیگر فحش ندهد، اما چند لحظه بعد متوجه شدم دیگر تکان نمی‌خورد و خفه‌اش کرده‌ام. من از وقتی که بازداشت شده‌ام به زندانیان آموزش زبان انگلیسی می‌دهم و امیدوارم خداوند از گناهانم بگذرد.

در پایان محاکمه قضات دادگاه وارد شور شدند تا درباره متهم تصمیم بگیرند.

۴۷۴۷
کد خبر 1235149

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
  0 1
  نتیجه مهاجرت به کلانروستا و حومه
 • DE ۱۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
  0 0
  اگر سرنخ ماجرا را درست بگیرید ، مسبب این فجایع دولت و بانک مرکزیست که با افزایش بهای ارز ، ارزش دارائی مردم را به حداقل رساند و نگرانی و اضطراب از آینده برای آنها بوجود آورد . محکوم اصلی این ماجرا ، دولت فعلیست .