۱ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
ارومیه میزبان دومین جشنواره بیدمشک

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه از برگزاری دومین نمایشگاه و جشنواره بیدمشک این شهر با هدف برندسازی این محصول و در هفته آخر اسفندماه خبرداد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علی اصغر احمدزاده با اعلام خبر برگزاری جشنواره بیدمشک ارومیه گفت: دومین جشنواره بیدمشک ارومیه از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ اسفندماه اجرا خواهد شد و مکان آن نیز میدان امام خمینی(ره)- محوطه ضلع غربی مسجد جامع و همچنین جنب بازار تاریخی آن خواهد بود.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ارومیه خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری دومین جشنواره بیدمشک در محل تعیین شده در مرحله اول شناساندن آثار تاریخی شهرمان به بازدیدکنندگان و همچنین مخاطبان رسانه ای است و پس از آن اجرای برنامه های فرهنگی در هسته مرکزی و بافت فرسوده شهر است.

احمدزاده یادآور شد: بانی این جشنواره سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و دبیر برگزاری آن نیز مدیریت ارتباطات و امور بین الملل است که با همکاری و مشارکت سایر معاونتها و سازمانهای شهرداری این جشنواره اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: از تمامی شهروندان دعوت می کنیم که در تاریخ برگزاری نمایشگاه و جشنواره بیدمشک از محل برگزاری آن بازدید کنند.

دبیر برگزاری دومین جشنواره بیدمشک ارومیه خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه می کوشد تا بیدمشک را که هم اکنون در خطر ثبت و معرفی به نام شهرهای دیگر است حفظ و تحت عنوان برند ارومیه در سطح کشور و منطقه بشناساند و از این رو با همکاری و تعامل با سایر سازمانها و ادارات کل متولی استانی امیدوار است این مهم را به نتیجه برساند.

46

کد خبر 1237370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =