کرانچار: دلفی و صیادمنش دغدغه‌های من هستند

سرمربی تیم امید در حاشیه تمرین امروز امیدها در مورد دغدغه ها و امیدهایش در فاصله ۹ روز تا اولین بازی امید ایران در راه مقدماتی المپیک صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ زلاتکو کرانچار سرمربی تیم امید امروز و در حاشیه تمرین تیم فوتبال امید مقابل خبرنگاران ایستاد و به سوالات آنها پاسخ داد.

سایپا از توافقات ما فاصله گرفت

 ببینید، ما آماده بودیم برای همکاری مناسب با باشگاه‌ها و به دنبال رضایت دو طرف بودیم، اما سایپا یک مقدار از توافقات فاصله گرفت و ذوب‌آهن و پدیده هم از این موقعیت استفاده کردند. حداقل اگر قرار نیست این بازیکنان در اختیار ما باشند، در تیم‌های خود بازی کنند.


دلفی و صیادمنش دغدغه های من هستند

ما فقط قرار است یک بازی دوستانه در تاریخ ۲۶ اسفند مقابل سوریه داشته باشیم. سایر بازیکنان با ما تمرین می‌کنند و از این نظر نگران نیستیم، اما با تمام آمادگی به مصاف رقبا در انتخابی المپیک می‌رویم. از امروز همه‌ی ۳۰ بازیکن باید اینجا باشند و فقط یک مشکل داریم که آن هم مصدومیت یونس دلفی است و باید این بازیکن را به خوبی آماده کنیم تا حتی اگر برای یک مسابقه هم شده، کنار ما حضور داشته باشد. از طرفی اللهیار صیادمنش هم متأسفانه مصدوم شد و با هماهنگی زیر نظر کادرپزشکی خوب باشگاه استقلال خودش را آماده می‌کند و با توجه به نوع مصدومیتش، درهای تیم امید را برای صیادمنش باز می‌گذاریم تا به ما اضافه شود.

از ۲۶ اسفندماه به چمن شماره ۲ مرکز ملی فوتبال می رویم

هم‌اکنون با کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال تعامل خوبی داریم. در رأس اینها با آقای تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و آقای ساکت به عنوان رئیس سازمان تیم‌های ملی همکاری داریم. قرار است از ۲۶ اسفند ماه هم در زمین شماره دوی مرکز ملی فوتبال تمرینات خود را ادامه بدهیم و امکانات لازم در اختیار ما باشد. امیدوارم بتوانیم بازی‌های‌مان را نیز در ورزشگاه آزادی انجام بدهیم. از طرفی در حال ترمیم چمن ورزشگاه پاس قوامین نیز هستند، اما همین که از ۲۶ اسفند ماه قرار است در زمین شماره دو تمرین کنیم، برای ما خوب است و چمن خوبی هم دارد. اکنون این چمن آماده است.


نبودن بازیکنان سایپا و پیکان ماهیت تیمی ما را به هم نمی ریزد

کرانچار در پاسخ به این سؤال که آیا حضور نداشتن بازیکنان سایپا و پدیده در اردوها نظم تیم امید را به‌هم نمی‌ریزد و ماهیت تیم را زیر سؤال نمی‌برد، گفت: محمد سلطانی‌مهر، امید دره، امیرحسین حسین‌زاده و ابوالفضل جلالی در تمام مسابقات دوستانه ما مشارکت داشتند. در اردوها آنها را داشتیم و بازیکنان پدیده در بازی‌های آسیایی حضور داشتند. نبود آنها ماهیت تیم بودن ما را نمی‌گیرد و در هفت روز آخر اردو هم آنها با تیم تطابق پیدا کرده و با شرایط تیمی به‌روز می‌شوند. تنها نگرانی ما این است که خدایی نکرده بازیکنی مصدوم شود که امیدوارم این اتفاق رخ ندهد.


بازی با سوریه برای ورود به رقابت ها کافی است

به اندازه کافی بازی دوستانه داشته‌ایم و اگر ۲۶ اسفند با سوریه بازی کنیم، کفایت می‌کند که با آمادگی به مسابقات انتخابی المپیک برویم. آمادگی ما مطلوب است و در خطوط تیمی توانستیم به خوبی بازیکنان را هماهنگ کنیم و جایگزین‌ها هم مشخص هستند. فقط امیدوارم دستوراتی که به بازیکنان می‌گوییم و مسائلی که در مورد بازی‌هاست به خوبی اجرا کنند. بازیکنان باید در مسابقات خود را نشان دهند و ما امیدواریم. ما برای بازی با یمن و ترکمنستان هم انگیزه لازم را داریم و مقابل آنها انگار مقابل عراق بازی می‌کنیم که قوی‌ترین تیم گروه ماست.

از هواداران دعوت می کنم به ما روحیه بدهند

سرمربی تیم فوتبال امید ایران درباره اینکه گفته می‌شود مجموعه ورزشی آزادی برای هر بازی تیم امید ۱۰ میلیون تومان درخواست کرده و به همین دلیل ممکن است بازی‌ها به همین دلیل در ورزشگاه آزادی برگزار نشود، گفت: این منافع ملی است و ورزشگاه آزادی هم زیر نظر وزارت ورزش و جوانان قرار دارد. درست است که باید تا جایی که می‌توانیم از این ورزشگاه هم مراقبت کنیم، اما باید این اجازه را هم بدهند که ما اینجا بازی کنیم. پول نباید در اولویت باشد، چون اینجا ورزشگاه ملی است. طبیعتاً امیدواریم که جمعیت هواداری هم خودش را با تیم امید گرایش بدهد، چون این بازیکنان آینده فوتبال ایران هستند. من آنها را دعوت می‌کنم که از ما حمایت کنند و با اتحاد خود به ما روحیه بدهند.

256 43

کد خبر 1240340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =