استاندار کرمان: مسئولان اشتغال‌زایی را در اولویت قرار دهند

استاندار کرمان خواستار توجه ویژه مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان کرمان به مساله اشتغال شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، محمدجواد فدایی صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان کرمان ضمن تبریک به سردار سلیمانی به خاطر دریافت نشان ذوالفقار بیان داشت: علی رغم اینکه سال ۹۷ سال نرمالی برای مردم استان کرمان نبود و نصف سال استان در بلاتکلیفی به سر می‌برد اما کارهای خوبی انجام شد.

وی افزود: ظرفیت استان ما خیلی بیشتر از این است و انشاالله در سال آینده شاهد انجام کارهای بسیار خوبی در جهت پیشرفت کرمان باشیم.

استاندار کرمان گفت: فعال سازی نظام اداری باید در دستور کار همه مدیران و مسئولان باشد و لازمه‌اش این است که همه مسئولان اشکالات خود را ببینند و برای رفع آن اقدام کنند.

فدایی تصریح کرد: بسیاری از تصمیماتی که گرفته می‌شود؛ اجرا نمی‌شود یا با تأخیر اجرا می‌شود که معتقدم چهار دلیل دارد اول اینکه تصمیمات ما تصمیمات غلطی است و کارشناسی شده نیست.

وی با اشاره به نکته دومی که باعث اجرا نشدن تصمیمات یا تأخیر در آن‌ها می‌شود افزود: اینکه وقتی تصمیمی می‌گیریم و می‌دانیم تصمیم غلطی است اما برای اینکه بقیه راضی باشد با آن موافقت می‌کنیم غیر علمی است و در واقع صادقانه عمل نمی‌کنیم.

استاندار کرمان نکته سوم را عدم جدیت در کارها ذکر و تصریح کرد: نکته چهارم اتفاقات غیر مترقبه‌ای است که باعث انجام نگرفتن یا تأخیر در تصمیمات می‌شود.

فدایی گفت: معتقدم باید این تصمیمات به درستی گرفته و کارشناسی شود تا بتوانیم شاهد پیشرفت در استان باشیم.

استاندار کرمان یادآور شد: سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری بسیار زیاد است ولی تصمیمات گرفته شده در این راستا را باید مورد بررسی قرار دهیم که بدانیم چرا در این بخش پیشرفت نمی‌کنیم و سرمایه‌گذار جذب نمی‌کنیم.

وی ابراز داشت: در ارتباط با اشتغال مسئولان مثل هم فکر نمی‌کنند اولویت‌ها و مشکلات کشور برای همه یکسان نیست و کاملاً بخشی فکر می‌کنند.

۴۶

کد خبر 1240571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =