«قطار ملبورن»، داستانی دفاع مقدسی برای نوجوانان

مهر نوشت: فاطمه دهقان‌نیری، داستان‌نویس، در حال آماده‌سازی داستانی دفاع مقدسی برای نوجوانان، با عنوان «قطار ملبورن» است.

فاطمه دهقان‌نیری، نویسنده گفت: بن‌مایه «قطار ملبورن» مرتبط با دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی است. این کتاب روایتی از زندگی یک خانواده در زمانی است که جنگ تازه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این داستان برای گروه سنی نوجوان به نگارش درآمده، خاطرنشان کرد: نگارش اولیه داستان تمام شده و من در حال حاضر در حال بازخوانی و بازنویسی نهایی کار هستم.

این داستان‌نویس اظهار کرد: هنوز مشخص نیست که این کتاب را کدام ناشر روانه بازار کتاب خواهد کرد؛ بعد از اتمام نگارش نهایی تصمیم می‌گیرد که آن را به چه ناشری بسپارم.

دهقان‌نیری درباره روایت این داستان توضیح داد: این داستان روایت قصه یک خانواده مهاجر است. خانواده‌ای که به خاطر شروع جنگ و بنا بر ملاحظاتی که در داستان توصیف شده است، مجبور به مهاجرت از محل زندگی‌شان که درگیر جنگ شده، هستند. حال و هوای این مهاجرت از زبان کودک این خانواده روایت می‌شود.

وی در پایان گفت: حدس می‌زنم اتمام و آماده‌سازی نهایی این داستان تا آخر بهار سال ۹۸ طول بکشد و می‌توانم بگویم اوایل تیرماه سال جاری این کار آماده انتشار است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1244267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =