هشدار تخلیه در برخی محلات قزوین به دلیل سیلاب

ایرنا نوشت: معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین گفت: در پی احتمال طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی منازل، به مالکان همه ساختمان ها و واحدهای صنفی مستقر در حاشیه رودخانه ها در قزوین در اقدامی پیشگیرانه هشدار تخلیه داده شده است.

قدیر موسی خانی افزود: با توجه به شدت بارندگی ها از احتمال سیلاب ی، به مالکان منازل و واحدهای صنفی واقع در اطراف حریم و بستر رودخانه ها هشدار داده شد تا هرچه سریع تر نسبت به تخلیه خانه های خود اقدام کنند.
وی اظهار داشت: در پی اعلام بالا آمدن سطح آب رودخانه های وشته و باراجین و احتمال طغیان این رودخانه ها، آتش نشانان سازمان به منظور ایمن سازی محلی و مقابله با هرگونه حادثه احتمالی به این منطقه و روستاهای واقع در مسیر رودخانه از جمله میانچال، نجم آباد و باراجین و... اعزام شدند و با صدور اطلاعیه کتبی و شفاهی نسبت به تخلیه منازل بستر رودخانه ها هشدار دادند.
موسی خانی تعداد منازل و واحدهای صنفی شامل رستوران ها و قهوه خانه های در معرض خطر سیل را۳۵ واحد اعلام کرد و گفت: خوشبختانه پیش آگاهی و اطلاع رسانی خوبی در این زمینه برای مردم صورت گرفت و شاهد همکاری خوبی بین شهروندان و آتش نشانان هستیم.
وی با بیان اینکه هم اکنون هیچ مشکل خاصی در هیچ نقطه ای از شهر قزوین وجود ندارد، تاکید کرد: آمادگی لازم برای مقابله با بارش ها در تمام مناطق وجود دارد.

۶۴۲۳۱

کد خبر 1245904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =