نظر رویا میرعلمی درباره سریالی که از تولید ملی حمایت می‌کند

تسنیم نوشت: یکی از بازیگران سریال نوروزی «شش قهرمان و نصفی »یکی از اهداف تولید این مجموعه را ترغیب جامعه برای حمایت از کالای ایرانی دانست.

رویا میرعلمی،  بازیگر نقش مادر امیرحسین در سریال نوروزی «شش قهرمان و نصفی» گفت:« این سریال در مورد موضوعات خوبی صحبت می‌کند و بیان این موضوعات به صورت مستقیم و شعارزده نیست. حمایت از تولید ملی و تشویق به ورزش مهم ترین موضوعی است که در این سریال مطرح شده است.»

وی با اشاره به کاهش سریال‌های حوزه کودک و نوجوان خاطرنشان کرد:«شاید ساخت فیلم‌های زیادی درباره کودک و نوجوان وجود داشته باشد اما سریال برای کودک و نوجوان بسیار کم داریم و بسیار مهم است که کارهای بیشتری برای این رده سنی ساخته شود.»

میرعلمی ادامه داد: «زمان کودکی و نوجوانی ما کارهای بیشتری در این حوزه ساخته می‌شد و این بسیار مهم است که نوجوان بتواند خود را به جای قهرمان ماجرا بگذارد و در سریال «شش قهرمان و نصفی» این اتفاق افتاده است.»

وی اضافه کرد: «در زمان نوجوانی ما خانم برومند کارهای زیادی را برایمان می‌ساختند، ما خاطرات زیادی از برنامه‌های آن دوران داریم مانند قصه آقای حکایتی و بدون شک تمام این‌ها در ضمیر ناخودآگاه تک تک بچه‌های آن دوران تاثیر خود را گذاشته است.»

این بازیگر تلویزیون درباره کارکترهای اصلی داستان می‌گوید:« بچه ها در سریال «شش قهرمان و نصفی»کارکترهای اصلی داستان هستند و همین باعث جذابیت این سریال برای نوجوانان شده است. من خودم پسر ۱۲ ساله دارم و تمام بازخوردهای خوب این سریال را در او می‌بینم. او به شدت پیگیر «شش قهرمان و نصفی» است و حتی منتظر است که سی دی اش بیرون بیاید و آن را خریداری کند.

میرعلمی در رابطه با موضوع حمایت از تولید ملی که موضوع اصلی فیلم است، گفت: «این بسیار غم انگیز است که در کشور ما عده‌ای با خرید محصولات خارجی از هم وطن خود حمایت نمی‌کنند و بهانه‌شان هم کیفیت است که اتفاقا در بسیاری موارد هم این گونه نیست که کیفیت کالای خارجی از کالای داخلی بیشتر باشد.»

میرعلمی ادامه داد:« متاسفانه از آن طرف هم شاهدیم که گاهی تبلیغات رسانه‌ها در رابطه با خرید کالای داخلی بسیار مستقیم و شعاری است اما در این سریال این موضوع به صورت شعاری مطرح نشده است، بلکه قهرمانان این داستان که همان بچه‌ها هستند به چشم  می‌بینند که قاچاق کالا چه تاثیری بر زندگی کارگران دارد و پدرشان به خاطر خرید کالای قاچاق بیکار شده است.

بازیگر سریال «شش قهرمان و نصفی» گفت:« این چیزی است که بچه‌های ما هم در جامعه شاهد آن هستند. اگر این سریال بتواند در بین ۱۰۰بیننده خود بر روی حتی  ۵ نفر هم تاثیر بگذارد تا بخاطر هم وطن خود کالای ایرانی بخرند بنظرم می‌توانیم بگوییم که ما نتیجه خود را گرفته‌ایم.»

وی در پایان عنوان کرد:« بچه‌هایی که در این مدت با من تماس گرفته‌اند از ورزش‌های رزمی در سریال بسیار راضی بوده‌اند و بازخوردهای خوبی را شاهد بوده‌ام.»

۲۴۱۲۴۵
کد خبر 1245957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =