۰ نفر
۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
جمع آوری ماهی‌های قرمز عید نوروز در اردبیل

شهردار اردبیل از اجرای طرح جمع آوری ماهی‌های قرمز  و سبزه‌های عید نوروز خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح  جلوگیری از آلودگی محیط زیستی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: همانند سال های گذشته همزمان با ۱۳ فروردین روز طبیعت، طرح جمع آوری ماهی‌های قرمز و سبزه‌های نوروزی در اردبیل اجرا می شود.

وی با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح  جلوگیری از آلودگی محیط زیستی است گفت: ورود سبزه‌های نوروزی به رودخانه بالیخلی چای و شورابیل به محیط زیست آسیب وارد کرده و اختلالاتی در چرخه زیست محیطی ایجاد می کند.

شهردار اردبیل با تاکید بر مشارکت شهروندان اردبیلی در اجرای این طرح گفت: ایستگاه‌هایی در چهار ورودی شهر بدین منظور تعبیه شده و آماده جمع آوری ماهی های قرمز عید نوروز هست.

لطف‌اللهیان عنوان کرد: پل هفت چشمه، پل آبروان، میدان ورزش، میدان ایثار، مجتمع شورابیل، پل قدس، پل عطایی، زیر پل هوایی، بهشت زهرا، مجتمع فدک، میر اشرف، سیدصدرالدین و میدان فاطمیون ازجمله ایستگاه هایی است که سبزه های نوروزی و ماهی های قرمز، در آنجا جمع آوری خواهد شد.

شهردار اردبیل همچنین از توزیع کیسه های زباله در ۴ خروجی شهر خبر داد و افزود: در روز سیزده بدر کیسه های زباله بین شهروندان و  مسافران نوروزی با هدف فرهنگسازی و پاک نگهداشتن طبیعت از زباله ها توزیع خواهد شد که این زباله ها نیز بعد از دپو از محیط شهر خارج می شوند.

46

کد خبر 1247538

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =