قاسمی: کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین» نمونه‌ای از سفاکی رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت امور خارجه در سالروز جنایت «دیریاسین» توسط رژیم صهیونیست‏ی گفت: جهان جنایات این رژیم متجاوز را فراموش نخواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بهرام قاسمی در سالروز کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین»، ۲۰ فروردین، توسط صهیونیست‏های تروریست (۱۹۸۴م) گفت: بنیان پوشالی رژیم صهیونیستی بر پایه خشونت، تجاوز و ترور استوار شده است. این رژیم مظلوم کش برای پیشبرد مطامع توسعه طلبانه غیر انسانی خود دست به طرح های مزورانه زیادی زده و می زند و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی مبتنی بر کشتار انسان های بی دفاع و غیر نظامیان بی گناه است؛ این رژیم برای حذف مخالفان از ترور آشکار فراتر رفته و به ترورهای پنهان نیز دست یازیده است. صرف نظر از ترور فیزیکی، ترور شخصیت و ترور مبارزه با اشغالگری قوت لایموت این رژیم است.  آنان به عبث تلاش می کنند با فرافکنی و فراموشی تاریخ نکبت بار و سرشار از ترور، تجاوز و چپاول خویش، پوسته ای ظاهری از امنیت و آرامش برای خود بسازند؛ غافل از آنکه تاکنون تاریخ به یاد ندارد که بنیان ظلم پایدار مانده باشد و دیر و دور نیست که خون به ناحق ریخته شده ی خیل مظلومان گریبان سران این رژیم کودک کش را بگیرد.

قاسمی افزود: کشتار فلسطینیانِ روستای «دیریاسین» توسط صهیونیست‏های تروریست در آوریل ۱۹۸۴، نمونه ای از سفاکی این مرگ آفرینان است. هر سال در چنین روزی آزادی خواهان جهان یاد و خاطره تمامی کشته شدگان و شهدای جنایت «دیریاسین» را گرامی می دارند.

49311

کد خبر 1248550

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =