واگذاری بیش از ۸ هزار اشتراک آب به شهروندان استان زنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت با توسعه خدمات خود در سالی که گذشت توانست بیش از ۸ هزار واحد اشتراک آب به شهروندان استان زنجان واگذار کند که به این ترتیب تعداد کل مشترکین این شرکت در سال ۹۷ به بیش از ۲۸۰ هزار واحد اشتراک رسید.

به گزارش خبرآنلاین ،علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: علاوه بر ۸ هزار و ۷۴۰ واحد اشتراک آب بیش از ۷ هزار واحد اشتراک فاضلاب نیز در استان زنجان واگذار شده است که این عدد نسبت به سال های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

وی افزود: با اقدامات انجام شده در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ، در سال ۹۷ تعداد مشترکین آب نسبت به سال ۹۶ بیش از ۷ درصد و تعداد آحاد فاضلاب واگذار شده ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان افزود: یکی از راهبردهای شرکت آبفای استان زنجان در برنامه های توسعه ای تدوین شده برای این شرکت ، گسترش بخش خدمات فاضلاب است تا شهروندان استان زنجان بتوانند از خدمات این حوزه نیز در حد مطلوب و با فراگیری بیشتری برخوردار شوند.

جزء قاسمی تصریح کرد: در حوزه فاضلاب شهرهای استان زنجان ۵ طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب در شهرهای زنجان ، خرمدره ، دندی ، زرین آباد و ارمغانخانه جهت توسعه تاسیسات و تجهیزات فاضلاب در دستور کار قرار دارد.

۴۶

کد خبر 1249912

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =