۰ نفر
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
توسعه زندان باز خرم‌آباد یک اولویت است

مدیرکل زندان های لرستان گفت : روند تکمیل زندان باز خرم آباد و تراکم آن قابل قبول بوده اما با توجه به ضرورت اجرای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر توسعه این فرآیند یک ضرورت است .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، رضا محمدی اصل در حاشیه بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی خرم آباد گفت : حضور دادستان مرکز استان در زندانهای خرم آباد و گفتگوی چهره به چهره با همه زندانیان که ساعتهای زیادی نیز به طول انجامید ، نشان از عزم جدی دستگاه قضا برای حل مشکلات مددجویان دارد .
وی تصریح کرد : همه این اقدامات در راستای حل مشکلات مددجویان ، تکریم آنها و توجه به جایگاه زندانیان در زندانبانی اسلامیست .

کسب اطلاعات دقیق از وضعیت قضایی زندانیان
مدیرکل زندان های لرستان بیان داشت : کسب اطلاعات دقیق از وضعیت قضایی زندانیان و ارائه تحلیل علمی از داده های موجود در تصمیم گیری مراجع قضایی و کمک بیشتر به مددجویان بسیار اثرگذار خواهد بود .
محمدی اصل با اشاره به دیدار اخیر دادستان خرم آباد از اردوگاه این شهر افزود : با هدف بهبود وضعیت قضایی زندانیان و تعیین تکلیف مسائل مربوط به آنها و دستیابی به یک روند مشخص و کاربردی ، به زودی نشست مشترک دادستان خرم آباد ، قضات ناظر بر زندان و نیز جمعی از کارشناسان زندانها برگزار خواهد شد .
وی همچنین خاطرنشان کرد : روند تکمیل زندان باز خرم آباد و تراکم آن قابل قبول بوده اما با توجه به ضرورت اجرای برنامه های کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیب رفتارهای پرخطر توسعه این فرآیند یک ضرورت است .

46

کد خبر 1255993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =