مراکز آموزشی درمانی هاجر(س) شهرکرد و شهید بهشتی کاشان خواهرخوانده می‌شوند

دبیر فنی اولین جشنواره ایمنی بیمار و طراح ایده خواهرخواندگی بیمارستانها در این زمینه گفت : در راستای ایجاد زمینه های ارائه مراقبت های ایمن، تحقق اهداف و دورنمای نظام سلامت و تبادل تجربیات ارزنده در نحوه خدمت رسانی به بیماران، مرکز آموزشی درمانی هاجر(س) شهرکرد با مجتمع آموزشی و درمانی شهید بهشتی کاشان خواهر خوانده می شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از وب‌دا، سید جلیل حسینی ایرانی افزود: این مراکز آموزشی درمانی به تبادل تجربیات در زمینه های ایمنی بیمار، آموزش به بیمار، مهارت های مدیریتی و بالینی، ارتقاء ایمنی مادر و نوزاد، اعتباربخشی، اخلاق حرفه ای، کنترل عفونت های بیمارستانی، توسعه فرهنگ ایمنی بیمار و ... اقدام خواهند نمود . وی تصریح کرد: هم اکنون کارگروه های مرتبط و مشترک در جهت اجرایی نمودن این طرح تشکیل شده است.

گفتنی است، اولین جشنواره ایمنی بیمار،‌اعتبار بخشی و آموزش به بیمار، ۲۷ و۲۸ مردادماه ۹۸ در محورهای پیشگیری از وقایع ناخواسته،‌آموزش و توانمندسازی بیماران، ‌ایمنی مادر، نوزاد و کودک، ‌اخلاق بالینی، اخلاق در ناباروری ، ‌آموزش و توانمند سازی تیم سلامت، ارتباط و تعامل با بیمار، دارو و ایمنی، خدمات پاراکلینیک و ایمنی بیمار، تغذیه و ایمنی بیمار، ایمنی بیمار در بحران و بلایا، ایمنی بیمار و اورژانس پیش بیمارستانی و محورهای جانبی ؛ بیمارستان برتر ، بخش برتر، رسانه برتر، ‌تجربه برتر، پیشنهاد برتر و غرفه های بیمارستانی برتر در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار می گردد.

46

کد خبر 1256413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =