روایت محمود گبرلو از اولین حضور رخشان بنی‌اعتماد روی آنتن تلویزیون

مجری فصل دوم برنامه سینمایی «هفت» در صفحه شخصی‌اش خاطره‌ای از حضور رخشان بنی‌اعتماد در این برنامه منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود گبرلو انگار تصمیم گرفته بعد از پخش هر قسمت از برنامه «هفت» در فصل چهارم و با اجرای محمدحسین لطیفی یک خاطره از اجرای فصل دوم این برنامه نقل کند. او که هفته پیش از آخرین قسمت برنامه «هفت» در زمان خودش نوشته بود و حذف یک‌باره برنامه از کنداکتور شبکه سه، این‌بار نیز از حضور رخشان بنی‌اعتماد بعد از سی سال فیلمسازی روی آنتن تلویزیون و حساسیت مدیران شبکه پیش از برنامه و پیامکی که بعد از برنامه دریافت کرده نوشته است که در ادامه می‌خوانید:

هشتم خرداد نود و چهار برنامه هفت با حضور خانم "بنی اعتماد" به روی آنتن رفت.
دوست داشتم به برنامه‌ام بیایند به‌خصوص اینکه بعد سی‌سال فیلمسازی به تلویزیون جمهوری اسلامی نیامده بودند . پیشنهاد ابتدایی را آقای شهاب اسفندیاری دادند. ایده را به مسولین پیشنهاد کردم ، موافقت کردند. مجوز لازم برای تایید و حضور را دادند.به دفترشون رفتم .دعوتشون کردم. صمیمانه پذیرفتند. محور گفتگو را هماهنگ کردیم. قرار شد به حوزه غیرسینمایی وارد نشویم. چند روز بعد، ساعتی قبل ازبرنامه آقای کریمان مدیر گروه به دفترم آمدند. زمزمه مخالفت با حضورشان و تعطیلی برنامه را می‌کردند. نگران بودند باآقای پورمحمدی تماس گرفتند. گوشی رو به من دادند. آقای پورمحمدی همون حرفها رو تکرار کردند. می گفتند یکی باید روبروشون بنشیند و نقدشون کند. گفتم این یک گفتگوی ویژه ست که میهمان قرار است درباره سینما حرف بزند. مناظره نیست .اگر هم نکته ای مطرح کردند که نیاز به پاسخ داشت خودم بیان میکنم .با تردید پذیرفتند.

خانم بنی اعتماد با دخترشون باران خانم زودتر به ساختمان تولید آمدند تو کافه دوباره با هم گپ زدیم. برنامه شروع شد.هنگام پخش آیتم ایشان به داخل استودیو آمدند. ناگهان ناظر پخش گفت "نمیتونیم به روی آنتن بریم ، باید موهاشون کاملا پوشیده باشد". خانم بنی اعتماد هم گفتند من یک عمر اینجوری بودم .تغییری نمیدم .اجبارا آیتم دوم رو پخش کردیم تابه نتیجه برسیم .بین قطع و پخش برنامه بود که کارگردان پیشنهاد راه گشایی داد " کادر بسته ی ایشان را نمیگرم تا موی سفیدشون پیدا نباشه". ناظر پذیرفت .

به روی آنتن رفتیم .گفتگوی محترمانه ای بین دوطرف انجام شد. داشتم از استودیو بیرون میرفتم که پیامکی بدین مضمون برام آمد." چرا تلویزیون بجای دعوت از نیروهای ارزشی از جریان سبز دعوت کرد ".بعدها فهمیدم این پیامک را آقای سید ناصر هاشم زاده برای خیلی ها فرستاده بود.واقعیت اینه اون شب قرار بود بعد گفتگو با خانم بنی اعتماد مناظره ایشان با یک فرد دیگر انجام بشود چون به چند نفر گفتیم و نپذیرفت که با ایشان مناظره کنندمناظره راکنسل کردیم. وقتی گقتگو با خانم بنی اعتماد را دیدند فکر کردند به عمد ایشان را حذف کردیم و این "شیطنت "را کردند.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1256420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =