نمایشگاه بزرگ کتب و نرم افزارهای قرآنی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری نمایشگاه کتب و نرم‌ افزارهای قرآنی، در ایام ماه مبارک رمضان به میزبانی فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، جواد کارگران ضمن اعلام این خبر، گفت: این نمایشگاه قرآنی با ٤٥ غرفه در فرهنگسرای شهرکردبرگزار می‌شود.

وی، برنامه جزء‌ خوانی قرآن کریم در مصلی‌ های استان و برگزاری نمایشگاه کتاب و نرم افزارهای قرآنی را از برنامه‌های شاخص در ماه مبارک رمضان اعلام کرد و گفت: این نمایشگاه با تخفیف ١٠ تا ٥٠ درصدی کتاب و نرم ‌افزارهای قرآنی، بعد از ظهرها ١٥ الی ٢٢ شب، پذیرای علاقه مندان در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد است.
کارگران اجرای طرح تعویض قرآن های قدیمی با قرآن های چاپ جدید را یکی دیگر از برنامه‌های نمایشگاه بزرگ کتب و نرم افزارهای قرآنی استان برشمرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان تصریح کرد: نمایشگاه هنرهای تجسمی، نمایشگاه عفاف و حجاب، مراسم و محافل قرآنی، اجرای تئاتر خیابانی، برگزاری شب‌های شعر و خاطره، اکران فیلم‌های کوتاه و بلند، غرفه «قرآن بخوانید و جایزه بگیرید»، غرفه حجاب و عفاف، شفاخانه قرآنی، فروش صنایع دستی، نشست‌های علمی و فرهنگی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی ویژه کودک و نوجوان، از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی است.

وی بیان کرد: همچنین در ماه مبارک رمضان، از تعدادی از فعالان قرآنی، مربیان، ائمه جماعات، قاریان و هنرمندان برتر استان در عرصه‌های قرآنی تجلیل می‌شود.

نمایشگاه بزرگ کتب و نرم افزارهای قرآنی ٢٢ لغایت ٢٩ اردیبهشت ماه جاری در محل فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکر برگزار می گردد.

46

کد خبر 1256569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =