۲ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
پول قرارداد نورافکن و دلفی گم شد!

خبرورزشی نوشت: باشگاه استقلال به تازگی فاش کرده ۲۰۰ هزار دلار از رقم فروش امید نورافکن ناپدیده شده است. جالب اینجاست که از اهواز هم دقیقاً چنین چیزهایی درباره قرارداد یونس دلفی و شارلوا شنیده می‌شود.

روزی که باشگاه شارلوا بلژیک روی بازیکنان ایرانی دست گذاشت و آن‌ها را یکی‌یکی جذب کرد کاملاً پیدا بود اتفاقاتی مهم و ناگفته در این ماجرا نهفته است. مخصوصاً اینکه بعضی بازیکنان شاغل در این تیم از قدرت و نفوذ برادر مالک ایرانی این باشگاه حرف می‌زدند، همان برادری که به جرم پولشویی در فوتبال بلژیک دستگیر شد. 
ظاهراً داستان‌های فوتبال بلژیک هم به ایران کشیده شده است. باشگاه استقلال به تازگی فاش کرده ۲۰۰ هزار دلار از رقم فروش امید نورافکن ناپدیده شده است. جالب اینجاست که از اهواز هم دقیقاً چنین چیزهایی درباره قرارداد یونس دلفی و شارلوا شنیده می‌شود؛ دو مورد کاملاً شبیه هم است. این باشگاه بلژیکی قرار بود ۲۵۰ هزار دلار به استقلال بدهد و ۲۷۰ هزار دلار هم به باشگاه استقلال خوزستان. یعنی این رقم‌ها قانونی بوده ولی چه رقمی به دو باشگاه رسیده یا خواهد رسید؟ استقلالی‌ها تنها ۵۰ هزار دلار از فروش نورافکن نصیب‌شان شد و استقلال خوزستان هم قرار است ۱۰۰ هزار دلار بگیرد! مابقی پول‌ها کجاست؟ هیچ‌کس نمی‌داند!


در خوزستان که ظاهراً همه خواب هستند و مسئولان این باشگاه پاسخ درستی نمی‌دهند. در تهران هم مدیران استقلال می‌گویند بازنده پرونده هستند. خطیر معاون ورزشی آبی‌پوشان در این باره می‌گوید: «ما بعد از ورود به استقلال، در فیفا از شارلوا شکایت کردیم ولی آن‌ها خیلی زود نامه‌ای رو کردند با امضای افتخاری مدیرعامل استقلال که تأکید کرده بود ۵۰ هزار دلار بدهند کافی است! تازه این ۵۰ هزار دلار هم به باشگاه نرسید و مستقیماً به حساب وینفرد شفر رفت. یعنی ما برای تربیت چنین بازیکنی هزینه کردیم و در نهایت چیزی عایدمان نشد.» بی‌شک انتقال بازیکنان به شارلوا یک زنگ خطر است. البته شاید برای بعضی از اهالی فوتبال فرصت باشد. شایعات زیادی درباره این ماجرای مبهم شنیده می‌شود، حتی درباره کلاهبرداری!

41 41

کد خبر 1257165

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =