تشکیل پرونده برای متخلفان آسفالت اتوبان پیامبر اعظم (ص)

ایرنا نوشت: دادستان هشترود از تشکیل پرونه برای متخلفان در طرح آسفالت اتوبان پیامبر اعظم (ص) خبردا و گفت: کیفیت آسفالت بسیار پایین بوده و در این زمینه پیمانکار مقصر شناخته شده است.

شاهرخ اسداللهی روز سه شنبه در بازدید از این اتوبان در محدوده شهرستان هشترود اظهار داشت: حدود 60 کیلومتر اتوبان در محدوده هشترود واقع شده اما آسفالتی که توسط پیمانکار به کار رفته کیفیت ندارد و در آسفالت کاری چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ کارکرد خیانت شده است. 
وی افزود: خیانت به بیت المال از طرف پیمانکار آسفالت مشهود است اما خیانت بزرگ تر را آن کسی انجام داده که نظارت دقیقی نداشته و باعث به وجود آمدن تصادفات متعدد و فوتی ها و جراحات بسیار شده است.
اسداللهی گفت: نظارت بر اتوبان ضعیف است و مسئولان مربوطه جوابگو نیستند که باید با حضور در دادستانی هشترود جوابگو باشند و علت کم کاری های خود را در محضر قانون جواب دهند. 
فرمانده نیروی انتظامی هشترود نیز در این بازدید اظهارکرد: آسفالت نا مناسب اتوبان پیامبر اعظم (ص) باعث ایجاد تصادفات متعدد شده از این رو مقصرین باید مورد پیگرد قضایی قرار گیرند. 
سرهنگ عباس گل تپه افزود: آرزوی پلیس کاهش تصادفات و تخلفات است اما متاسفانه به علت کم کاری بعضی از ادارات در نظارت بر کارهای مربوطه، تخلفات بیشتر شده است.
وی ادامه داد: دست اندازهای خطرناک در اتوبان و نامناسب بودن آسفالت و چاله ها و ترک های بزرگ، امر رانندگی را سخت کرده و باعث تصادف می شود.
شهرستان هشترود با 57 هزار جمعیت در 120 کیلومتری جنوب شرق تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

46

کد خبر 1257528

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =