اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار از محل منابع روستایی به لرستان

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احیای صندوق اشتغال مناطق سیل‌زده را ضروری دانست.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، حاتم شاکرمی در کارگروه اشتغال استان گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابتدای حادثه سیل لرستان با به کارگیری همه ظرفیت‌ها به خصوص در بخش‌های بهزیستی، تامین اجتماعی، بانک‌ها و صندوق‌ها در کنار مدیران بود.

وی ادامه داد: در این مدت کمک‌های بیش از ۲۰ میلیارد تومان غیرنقدی(کالا) را به مناطق سیل‌زده استان فرستادیم همچنین کمک‌های نقدی نیز ارسال شده است.

شاکرمی با بیان اینکه زمانی که از مناطق سیل‌زده آمار گرفتیم با نوسان آمارها مواجه شدیم که نیاز است استان نسبت به احیای سند اشتغال مناطق سیل‌زده اقدام و آن را تدوین کند که در آن هم‌پوشانی‌ها حذف و ظرفیت استان دیده شود، گفت: در این سند باید وظایف با دقت تفکیک شود.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار از محل منابع روستایی

وی از اختصاص ۱۰۰ میلیارد اعتبار از محل منابع روستایی به استان خبر داد و بیان کرد: این تخصیص به شرطی داده شده که در حوزه گردشگری، گیاهان دارویی و سنگ هزینه شود.

این مسئول اضافه کرد: بحث سیمان دورود نیز بر اساس برنامه زمان‌بندی در حال انجام است و هیچ مشکلی در عملیات فاز چهار این کارخانه وجود ندارد.

شاکرمی عنوان کرد: چنانچه آیین‌نامه ماده ۷۱ قانون برنامه ششم توسعه به تصویب دولت برسد در بحث مشوق‌های بیمه‌ای محدودیت و مشکلی نداریم.

46

کد خبر 1257905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =