روایت زندگی ۲ جوان در «هزار داستان» به میزبانی فرهاد آئیش

فرهاد آئیش امشب در برنامه «هزار داستان» میزبان دو جوانی است که داستان متفاوت زندگی خود را روایت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ششمین شب از فصل پنجم برنامه گفت‌وگو محور «هزار داستان»، فرهاد آئیش بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما میزبان راویانی است که سایه مرگ به دنبال آن‌هاست اما با هدیه‌ای به زندگی بر می‌گردند.

آئیش برنامه ششم «هزار داستان» را با گفت‌وگو با مرد جوانی آغاز می‌کند که به‌ روزهای سخت زندگی خود بر می‌گردد، روزهایی که انتظارش را نداشته است و انتظار به زندگی‌اش شکل دیگری می‌دهد. در حالی‌که جسمش تحلیل یافته و امیدش را از دست داده، سر آخر هدیه‌ای به او زندگی و امید می‌دهد و با امید داستان زندگی‌اش را پیش می‌برد.

در بخش دوم این برنامه فرهاد آئیش گفت‌وگوی دیگری را میزبانی می‌کند. داستان مرد جوانی که از شب آزمون و ورود به یکی از معتبرترین دانشگاه‌های کشور آغاز می‌شود؛ اما او باید در آزمون زندگی ثبت‌نام کند و ورودش نه به دانشگاه بلکه به ماجرای است که زندگی‌اش را شکل و شمایل دیگری می‌دهد.

فصل پنجم «هزار داستان» همچون فصل‌های گذشته به موضوعاتی پرداخته تا باری دیگر ارزش‌های زندگی اصیل را به مخاطبان یادآوری کند.

ششمین قسمت از فصل «پنجم هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد ساعت ۱۹ یکشنبه ۲۲ اردیبهشت پخش‌ شده و تکرار آن در ساعت سه بامداد و ۱۳ ظهر روز بعد خواهد بود.

۲۵۸۲۴۳

کد خبر 1259114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =