باغات انجیر پل‌دختر نیازمند کمک دستگاه‌های اجرایی و مردم

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: باغات انجیر پلدختر نیازمند امداد و کمک تمامی دستگاههای اجرایی و همت مردم است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، دکتر موموندی در سومین جلسه بررسی موانع فنی و اجرایی تسریع در فرآیند پاکسازی باغات انجیر منطقه معمولان تحت عنوان" پویش نیازمند کمک بزرگ و مردمی نجات‌ انجیرستان زیودار معمولان و انارستان سیاب کوهدشت" در مسجد روستای دمرود شهرستان پلدختر با بیان اینکه خسارت وارد شده به باغداران منطقه زیودار نیاز به تسهیلات و بسیج امکانات بیشتری است، و نیاز است که  مسئولین نظامی و انتظامی ، سپاه و ارتش، تمامی نیروها و دستگاههای دولتی پای کار باشند.

 ایشان در ادامه افزود؛ نیاز اصلی و مهم باغداران، به تجهیزات جهت لایه روبی رسوبات و تعمیر الکتروپمپ و آبرسانی به باغات است که می بایست با جدیت و بسیج تمامی امکانات همراه باشد.

سازمان جهاد کشاورزی پاسخگوی تمام نیاز بهره برداران منطقه نیست

 مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان با اشاره به اینکه امکانات سازمان جهاد کشاورزی پاسخگوی تمام نیاز بهره برداران منطقه نیست و تا اینجای کار و تا به امروز  با تلاش شبانه روزی همه تلاش خود را کرده و خدمات ارزنده ای انجام شده و در حال انجام است ولیکن برای نتیجه مطلوب لازم است همه دستگاهها اجرایی همت کنند تا این سرمایه ملی بیشتر از این دچار خسارت نشود چون خانواده های زیادی از ین باغات انجیر کسب درآمد می کنند. ایشان در پایان از باغداران خواستند نیازهای خود رو مطرح کنند تا در جلسه ای با حضور مدیران شهرستانی و استانی برگزار خواهد شد هر چه زودتر تصمیم گیری و در اختیار آنها قرار گیرد.

46

کد خبر 1259614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =