۴ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
مرگ اخلاق در فوتبال با ادبیات زننده یک باشگاه لیگ برتری

بیانیه تند باشگاه نساجی علیه کادر فنی‌اش هنوز هم قابل هضم نیست،نه به خاطر ماهیت بیانیه،بلکه به دلیل استفاده کردن از ادبیات نامناسب.

حتما بیانیه باشگاه نساجی مازندران درباره مجید جلالی و سایر اعضای کادر فنی را دیده اید.از همان خط اول  به ادبیات استفاده شده از سوی روابط عمومی باشگاه دقت کند؛زشت و زننده.البته قرار نیست ما تمام قد به دفاع از حمید مطهری و مجید جلالی بر بیاییم اما شما که یک باشگاه فرهنگی و مردمی هستید نباید یک مشاوره کوچک بگیرید و حداقل ادبیات مورد استفاده در بیانیه تان را بالا و پایین کنید؟

در بیانیه تان نوشته اید که مطهری مربی دسته چندم است و در پرسپولیس هم نیمکت نشین بوده که البته این برداشت شماست.در ادامه اش هم سوزنی به جلالی زده اید که چرا این سرمربی حرف های حمید مطهری را روشنگرانه خوانده است؟اصلا می گوییم حق با شما و مربی نساجی نباید حرف هایی را به زبان می آورده که مشکلات درون خانوادگی است اما آیا نسبت دادن صفت نادان به او و عده ای نادان تر(نمی دانیم منظورتان دقیقا چه کسی است اما با توجه به حمایت جلالی از مطهری برداشت مان به سرمربی تان بر می گردد.)کاری اخلاقی است؟واژه خزعبل در کجای فرهنگ باشگاه نساجی قرار دارد که روابط عمومی شما از آن استفاده کرده است؟ یا لفظ کوچه بازاری"ننه من غریب بازی" را چطور باید هضم کنیم؟نظرتان درباره این جمله چیست؟ آیه یاس خواندن برای مردم و دایه دلسوزتر از مادر شدن نه به قواره شما می‌خورد و نه به قیافه‌تان!

دوستان عزیز در باشگاه نساجی مازندران،شما در پایان این بیانیه آورده اید که  باید به حال این فوتبال گریست که افراد فنی‌اش، چون شما(حمید مطهری) باشند.هیچ مشکلی ندارد ولی ما هم به حال این فوتبال گریه می کنیم اخلاق در آن مرده است و اگر قرار است کسی را در آن تخریب کنیم از ادبیاتی استفاده می کنیم که به هیچ عنوان برازنده باشگاهی بزرگ و مردمی چون نساجی نیست.

251 251

کد خبر 1259779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =