تیراندازی در خیابان‌های کرمانشاه؛ سارقان کابل برق گیر افتادند

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در خصوص وقوع تیراندازی صبح امروز (پنجشنبه) که در حوالی میدان نیایش اتفاق افتاد، گفت: این تیراندازی از سوی ماموران به سمت خودروی ۲ سارق سیم برق انجام و در نهایت منجر به دستگیری آن ها شد.

سرهنگ «حسین براری» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حدود ساعت ۶ صبح امروز (پنجشنبه - ۲۶ اردیبهشت) ماموران کلانتری نیایش حین گشت زنی به ۲ سارق برخورد کردند که قصد سرقت سیم برق در محدوده انتهای شهرک فرهنگیان فاز ۲ را داشتند.
وی ادامه داد: ۲ فرد سارق با مشاهده ماموران به وسیله یک دستگاه خودروی پراید و بدون توجه به اخطار ایست پلیس به سمت میدان نیایش اقدام به فرار کردند.
سرهنگ براری افزود: ماموران کلانتری نیز با استفاده از قانون به کارگیری سلاح برای دستگیری سارقان مجبور به تیراندازی به سمت لاستیک خودروی آن ها شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه یاداوری کرد: در نهایت پلیس موفق شد خودروی سارقان را متوقف و هر ۲ سارق را پیش از فرار دستگیر کند.
وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های انجام شده اعتراف کردند که با توجه به تاریکی هوا و خلوت بودن خیابان قصد سرقت سیم برق داشته اند.
سرهنگ براری در پایان از معرفی هر ۲ متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی برای طی کردن مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

۴۲۲۳۱

کد خبر 1260630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =