افزایش تبادلات سهام خودروسازان بدون عجله/ هفته آینده بورس جان می‌گیرد

میزان نوشت: سهام گروه خودرویی‌ طی هفته جاری دنباله رو شاخص کل بازار بورس اوراق بهادار نوسان کمتری را تجربه کرد، از همین رو سهامداران این گروه با آرامش نسبی هفته را به پایان رساندند.

بازه نوسان شاخص بورس اوراق بهادار طی هفته جاری در مقایسه با هفته‌های پیشین نوسان کمتری داشته که این روند معاملاتی تاثیر خود را بر نماد گروه خودرویی نیز گذاشته است.  

گروه خودرویی در هفته جاری در مقایسه با سایر نمادهای فعال در بازار بورس شرایط به نسبت آرامی را پشت سر گذاشت تا سهامداران این گروه با آرامش نسبی هفته را به پایان برسانند.

*سایپا (خساپا)

سهام گروه سایپا در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۸ هزار و ۶۳۸ سهم در ابتدای هفته به ۵ هزار و ۴۹۹ سهم افت کرد و حجم از ۱۷۰ میلیون و ۳۶۸ سهم با کاهش به ۸۷ میلیون و ۹۸۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این با منفی ۰.۰۷ درصدی روبرو شد که این روند در پایان به منفی ۱.۱۱ درصدی رسید.
بورس خودرویی
*ایران خودرو (خودرو)

 
سهام گروه ایران خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و از ۴ هزار و ۶۱ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۱۹۶ سهم کاهش یافت و حجم از ۶۷ میلیون و ۳۶۴ سهم با افت به ۳۶ میلیون ۵۸۹ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند مثبت ۴.۷۳ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته به مثبت ۲.۵۲ درصدی رسید.
بورس خودرویی
*زامیاد (خزامیا)
سهام گروه زامیاد در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت ۴ هزار و ۴۱۶ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۸۶۷ سهم کاهش یافت و حجم از ۷۸ میلیون و ۹۳۶ سهم با روند نزولی به ۷۱ میلیون و ۳۷۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند منفی ۰.۵۴ درصدی روبرو شده که این روند در پایان هفته به منفی ۳.۱۲ درصدی رسید.
بورس خودرویی

*پارس خودرو (خپارس)
 

سهام گروه پارس خودرو در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و تعداد آن از ۵ هزار و ۳۴ سهم در ابتدای هفته به ۳ هزار و ۶۳۰ سهم کاهش یافت و حجم آن نیز از ۹۹ میلیون و ۵۷۲ سهم با افت به ۷۳ میلیون و ۹۳۵ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند منفی ۰.۳۹ درصدی روبرو شد که این روند در پایان هفته به رقم منفی ۱.۰۵ درصدی رسید.
بورس خودرویی
*گروه بهمن (خبهمن)
 
سهام گروه بهمن در هفته جاری مورد معامله قرار گرفت و سهم در ابتدای هفته از ۷۷۹ واحدی در پایان هفته کاهش و به رقم  ۴۸۹ واحدی رسید، همچنین حجم از ۱۴ میلیون و ۷۸۷ با کاهش به ۱۰ میلیون و ۸۲۱ سهم رسید.

در ابتدای هفته این سهم با روند مثبت ۴.۷۷ درصدی روبرو شد که این روند در پایان هفته با مثبت ۰.۶۸ درصدی رسید.
برای دو گروه سهام گروه سایپا دیزل و سهام گروه ایران خودرو دیزل در هفته جاری مورد معامله قرار نگرفت.
۱۷۲۲۳
کد خبر 1262985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =