۰ نفر
۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
رمان جدید «دین کونتز»‌ پرفروش شد

ایسنا نوشت: رمان «‌پنجره شب» نام جدیدترین اثر «دین کونتز»‌ نویسنده پرفروش سری داستان‌های «‌جین هاک» است که به فهرست جدید کتاب‌های داستانی پرفروش‌ نیویورک‌تایمز راه یافته است.

 «دین کونتز» که همواره به عنوان یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان مطرح جهان شناخته می‌شود با خلق اثر جدیدی بار دیگر به لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز راه یافت. رمان جدید این نویسنده که «پنجره‌ی شب‌» نام دارد، در هفته اول حضور خود در لیست پرفروش‌ها در جایگاه سوم قرار گرفت. «دین کونتز» در این کتاب که پنجمین جلد از سری داستان‌های «جین هاک» است، داستان مأمور سابق F.B.I که در تعقیب گروهی مجرم است را روایت می‌کند. دیگر رمان‌های سری داستان‌های «جین هاک» پیش از این با نام‌های «گوشه‌ای خلوت»، «‌اتاق زمزمه»، «راه پله کج»، و «در ممنوع» منتشر شده است.

«‌جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» نوشته «دلیا اونز» در سی و هفتمین حضور خود در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز، همچنان با اقتدار در جایگاه اول قرار دارد و حتی اثر جدید «جیمز پترسون» نیز نتوانست به سلطه‌ی «دلیا اونز» خاتمه دهد.

رمان «‌هجدهمین آدم ربایی» از سری کتاب‌های جنایی «انجمن قتل زنان» اثر جدید «‌جیمز پترسون» است که در سومین هفته حضور خود در این لیست در جایگاه دوم قرار دارد. رمان «‌هجدهمین آدم‌ربایی» داستان کارآگاهی به نام «‌لیندزی باکسر» را روایت می‌کند که در جریان تحقیقاتش در مورد ناپدید شدن سه معلم به قتل‌های زنجیره‌ای افراد گم‌شده می‌رسد. «‌لیندزی» که رئیس پلیس «سانفرانسیسکو» است به همراه دوست خبرنگار خود «سیندی توماس» در جریان تحقیقات خود به اسناد غیرقابل انتظاری برمی‌خورند.

«‌رستگاری» نام جدیدترین رمان «دیوید بالداچی» است که اکنون پنجمین هفته خود را در لیست پرفروش‌ها پشت سر می‌گذارد، در جایگاه چهارم قرار دارد. این اثر توانست در هفته اول حضور خود جایگاه اول را برای مدت کوتاهی از چنگ «جایی که خرچنگ‌ها آواز می‌خوانند» درآورد.

اما رمان «توفیق اجباری» نوشته «‌دانیل استیل» نویسنده مشهور آمریکایی در هفته دوم حضورش در این لیست با دو پله سقوط در رتبه پنجم قرار گرفت. «دانیل استیل» در کتاب جدیدش داستان مادری را روایت می‌کند که سعی دارد با چالش بزرگ کردن سه دخترش از سه ازدواج متفاوت روبه‌رو شود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1263163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =