۴۰ خودروی اطفا حریق در شهرداری خرم‌آباد در حال فعالیت هستند

شهردار خرم آباد در جلسه اطفا حریق جنگلها و مراتع استان از آمادگی امکانات و تجهیزات این شهرداری جهت مقابله با حریق های احتمالی در فصل پیش رو خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،وحید رشیدی دقایقی پیش در این رابطه گفت: برابر دستورالعمل ها ماشین آلات سازمان های آتش نشانی شهرداری ها تا شعاع ۳۰ کیلومتر می توانند در مواقع بروز بحران ارائه خدمت کنند.

وی افزود: آتش نشانی خرم آباد در سال ۹۷ در موضوع اطفا حریق در باغات و درختان تعداد ۸۸ مورد ماموریت داشت و نقش موثری در مهار حریق ایفا نمود.

رشیدی با بیان اینکه هزینه بیمه ماشین آلات اطفا حریق سنگین است اظهار داشت: شهرداری سالانه به جهت بیمه ماشین آلات اطفا حریق مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان به مراکز بیمه ای پرداخت می نماید.

فعالیت ۴۰ خودروی اطفا حریق

شهردار مرکزی خرم آباد همچنین با اشاره به خودروهای اطفا حریق این شهرداری تصریح کرد: در شهرداری خرم آباد به استثنای ماشین آلات آب پاش تعداد ۴۰ خودروی اطفا حریق موجود و در مواقع نیاز به شهروندان کمک رسانی می نمایند.

وحید رشیدی در پایان از استاندار لرستان خواست بمنظور جذب ماشین آلات و خودروهای پیشرفته اطفا حریق از طریق وزارت کشور پیگیری و رایزنی های بیشتری صورت نماید.

۴۶

کد خبر 1263865

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =