بیانیه بسیج ورزشکاران سپاه لرستان در آستانه  روز جهانی قدس

بسیج ورزشکاران سپاه لرستان ، در بیانیه ای حضور خود را در راهپیمایی روز بسیج ورزشکاران سپاه لرستان ، در بیانیه ای حضور خود را در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام و از جامعه ورزش لرستان برای شرکت در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

به گزارش خبر آنلاین لرستان ، بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ، در آستانه روز جهانی قدس، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در این راهپیمایی،  جامعه ورزش لرستان را برای حضوری دشمن شکن فراخواند.

متن بیانیه به این شرح است :

رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) :

باید روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیله القدر تاریخ است، به بیداری و هوشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملتهای مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.

روز قدس روز حمایت از مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین است که امام خمینی (ره) در پیامی در ماه مبارک رمضان سال 1358 ، آخرین جمعه این ماه را به این نام مزین کردند.

در این روز مردان و زنان روزه دار ، نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان ، به صورت گسترده به خیابانها می آیند و در دفاع و حمایت از مظلومان و مردم فلسطین فریاد آزادیخواهی سر می دهند.

روز قدس روز همبستگی و وحدت ملتهای آزاده و تجدید پیمان با پیام تاریخی امام خمینی (ره) است که مسلمانان را به حمایت از فلسطین و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی فراخواند.

روز قدس نشانگر ظلم بی حد رژیم اشغالگر صهیونیستی

اعلام روز جهانی قدس از جانب امام خمینی (ره) ، نشانگر ظلم بی حد رژیم اشغالگر صهیونیستی در حق مردم بی دفاع فلسطین است که با سلاح ایمان و مقاومت در برابر آنها ایستاده اند و تا رهایی بیت المقدس هم از پای نخواهند نشست و نخواهیم نشست.

همانطور که رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) در جایی دیگر فرمودند:

"هر یک وجب از خاک فلسطین،  یک وجب از خاک مسلمین است". مردم آزادیخواه جهان در این روز با فریادهای کوبنده ی " مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" نفرت و انزجار خود را از ظلم و ظالم و حمایت خود را از مردم فلسطین و قدس که قلب مسلمانان است اعلام می کنند. این روز نباید به ورطه فراموشی سپرده شود و همچون سالهای گذشته شاهد حضور مقتدرانه و باشکوه مردم خواهیم بود. این روز ، روز بیداری ملتهای مسلمان و آزاده است که شاهد کودک کشی و ظلم رژیم صهیونیستی در حق مردم مظلوم فلسطین هستند و با لبیک به ندای آن پیر فرزانه از خواب غفلت بیدار شده و آزادیخواهی را فریاد میزنند.

سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان هم در آستانه این روز تاریخی ، از جامعه بیدار ورزش لرستان خواست تا همچون سالهای گذشته به صورت گسترده و باشکوه در این راهپیمایی شرکت کنند.

46

کد خبر 1265094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =