ارسال محموله‌های اهدایی بسیج ورزشکاران به مناطق سیل‌زده لرستان

میئول بسیج ورزشکاران سپاه استان گفت : با همکاری بسیج ورزشکاران کشور کمکهای اهدایی بسیج ورزشکاران استانها به مناطق سیل زده منتقل شد و گروههای جهادی هم جهت بازسازی این مناطق اعزام شدند

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سرگرد" سعید داوودی" ، در گفتگو با خبرنگار خبر آنلاین  با اعلام این خبر اظهار داشت:  با همکاری بسیج ورزشکاران کشور تعداد 50 ماشین آفرود جهت اعزام به مناطق سیل زده استان ، به جمعیت هلال احمر لرستان تحویل داده شد.

وی افزود : محموله های اهدایی استان های اصفهان ، قم ، زنجان و سمنان توسط ادارات ورزش و بسیج ورزشکاران این استانها به اداره کل ورزش لرستان تحویل و روانه مناطق سیل زده شد.

راه اندازی آشپزخانه در معمولان

سرگرد داوودی اضافه کرد : یک آشپزخانه صحرایی در شهر معمولان راه اندازی شده و کلیه اقلام آن توسط ورزشکاران و خیرین مردمی جمع آوری شده است و روزانه  4 هزار و 500 وعده غذایی گرم به مردم سیل زده تحویل داده می شود.

مسئول بسیج ورزشکاران سپاه لرستان اظهار داشت : شرکت نخبگان ورزشی با همکاری اداره کل ورزش و جمعیت هلال احمر لرستان جهت بازسازی مناطق سیل زده ، به این مناطق اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه محموله های اهدایی سایر استانها از جمله محموله های غذایی  استان اصفهان هم در راه است گفت : این محموله ها با همکاری ادارات،  فرمانداری و سپاه استان به مناطق سیل زده منتقل می شوند.

سرگرد داوودی ادامه داد : نیروهای جهادی از طریق بسیج ورزشکاران شهرستانها و همچنین گروههای جهادی بسیج ورزشکاران سایر استانها جهت بازسازی مناطق سیل زده به این مناطق اعزام می شوند.

۴۶

کد خبر 1247596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =