۶ نفر
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۶
شرطی که سرمربی لهستان به سعید معروف باخت

فارس نوشت:سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: باید به این هواداران که یکی از عوامل باخت ما بودند افتخار کنید. من از همه تماشاگران تشکر می کنم که آمدند و والیبال را دیدند و تیم خود را تشویق کردند.

ویتال هینن پس از دیدار تیم های ملی والیبال ایران و لهستان در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: نزدیک‌ترین کافی شاپ در ارومیه را به من معرفی کنید، چون قول داده بودم در صورت شکست سعید معروف را به یک قهوه دعوت کنم.

وی با بیان اینکه بازی زیبایی بود، افزود: ما با تمام توان بازی کردیم. باید به این هواداران که یکی از عوامل باخت ما بودند افتخار کنید. من از همه تماشاگران تشکر می کنم که آمدند و والیبال را دیدند و تیم خود را تشویق کردند. تیم شما مستحق برد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان خاطرنشان کرد: اگر ما در بین بازی با سعید معروف و ایگور کولاکوویچ بحث کلامی داشتیم فقط برای داخل بازی است و برای اینکه یک والیبال زیباتر ببینیم، اما در خارج از زمین ما کاملاً با هم دوست هستیم. هر دو نفر از دوستان خوب من در والیبال هستند.

هینن درخصوص نتایج لهستان و انتقاد رسانه های لهستانی از وی گفت: قبل از قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان رسانه های لهستانی گفته بودند اگر ما قهرمان نشدیم من را به آتش خواهند کشید. من از 99 درصد افرادی که از من انتقاد می کنند با روی باز استقبال می کنم چراکه باعث پیشرفت من در کار می شوند.

همچنین لوماچ، کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان هم در این نشست خبری گفت: به تیم ایران تبریک می گویم. ما با تمام توان جنگیدیم، اما فکر می کنم به هوداران باختیم. ما در دفاع روی تور ضعیف عمل کردیم و به همین دلیل از ایران عقب افتادیم.

251 251

کد خبر 1270336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =