مصالحه ۸۰ درصدی پرونده‌های مشاوره در دورود

فرمانده انتظامی دورود در این خصوص گفت: با فرماندهی انتظامی دورود گفت: تلاش کارشناس مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی این فرماندهی ۸۵ درصد پرونده های ارجاعی به دایره مشاوره کلانتری ۱۱ شهرستان در خرداد ماه سال ۹۸ به مصالحه ختم شده است.

به گزارش خبر آنلاین لرستان ، سرهنگ نبی الله قاسمی گفت: یکی از اقدامات بسیار مفید و موثر کارشناس مشاوره و مددکار پلیس در کلانتری ۱۱ شهرستان که بسیار مورد استقبال شهروندان قرار گرفته،مصالحه بین افرادی است که به دلیل مسائل مختلف به خصوص مشکلات خانوادگی به کلانتری مراجعه کرده‌اند.
وی با بیان اینکه با تلاش کارشناس مرکز مشاوره و دایره مددکاری کلانتری ۱۱، ۱۸۰ نفر از خدمات مشاوره ای بهره مند شده اند اظهار داشت: ۸۰ درصد پرونده های ارجاعی به دایره مشاوره و مددکاری شهرستان در خردادماه سال ۹۸ به مصالحه ختم شده است.
تلاش مددکار اجتماعی و حل مشکلات
سرهنگ قاسمی افزود:بیشتر پرونده های مصالحه شده در دایره مشاوره و مددکاری کلانتری ۱۱ شهرستان شامل اختلاف خانوادگی،حقوقی است که مصالحه برخی از پرونده‌ها با تلاش مددکار اجتماعی با چندین جلسه پیگیری و رسیدگی کارشناسی مشاوره صورت گرفته است.
فرمانده انتظامی دورود تصریح کرد: واحد مشاوره کلانتری ۱۱ به طور روزانه و در وقت اداری پاسخگوی سوالات و مشکلات شهروندان در حوزه خانوادگی، حقوقی و آسیب‌های اجتماعی هست و شهروندان می توانند همه روزه در ساعات اداری(۷_۱۴) به غیر از روزهای تعطیل به واحد مشاوره کلانتری ۱۱ مراجعه و از خدمات رایگان مشاوره پلیس بهره مند شوند.
۴۶
کد خبر 1270542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =