وقتی ایرانی‌ها والیبالیست تفرقه‌افکن فرانسه را وادار به اصلاح پستش کردند!

استفان بویر بهترین اسپکر تیم ملی فرانسه از اردبیل پستی در اینستاگرامش منتشر کرده بود که تنها می توانست بر پایه جنگ‌های روانی غیر اخلاقی در ورزش باشد اما به نظر می‌رسد فشار هواداران والیبال ایران سبب شد تا او پستش را اصلاح کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از توهین کوبیاک به تیم ملی و مردم ایران که تنها باعث محرومیتش از بازی ها و خوردن لطمه ای بزرگ به این تیم شد، استفان، یکی از ستاره های تیم فرانسه که یکشنبه والیبال ایران برابرش کاری بس دشوار خواهد داشت، در پستی اینستاگرامی چیزی نوشته بود که از یک ورزشکار بعید است. او در اقدامی تفرقه انگیز برای ایجاد دودستگی میان هواداران تیم ملی ایران پرسیده بود آیا واقعا تیم ملی شان در ایران بازی می کند یا یکی از کشورهای آذری زبان همسایه؟


پرسشی که احتمالا به خاطر گویش شیرین مردم خونگرم شهرهای اردبیل و سرعین بوده است. مردم عزیزی که در ارومیه برای تیم ملی سنگ تمام گذاشتند و در اردبیل هم حماسه ای دیگر می آفرینند.
این بازیکن اما در کمتر از چند ساعت با پست های پر تعداد هواداران ایرانی که برایش نوشتند اینجا ایران است و پرچم ایران گذاشتند، پستش را اصلاح کرد.
حال باید دید کمیته برگزاری بازی ها چه برخوردی با این رفتار ناشایست بازیکن کلیدی فرانسه خواهد داشت تا تیم های حریف از این رفتارهای غیر حرفه ای برای رسیدن به امتیاز استفاده نکنند؟

کد خبر 1272006

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • RO ۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
    36 2
    این حرف خودش نبوده یکی بش کد داده بوده