جزییاتی از ساخت پربازیگرترین سریال دفاع مقدس

تهیه‌کننده سریال «ایل دا»، گفت که این سریال جزو پُربازیگرترین سریال‌های دفاع مقدس است و تاکنون ۷۵ درصد از مرحله پیش تولید آن پیش رفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدعلیرضا سبط‌احمدی درباره روند تولید مجموعه «ایل دا» گفت: «این مجموعه با موضوع اتحاد و حماسه مردان و زنان عشایر مرزنشین در برابر متجاوزان به خاک ایران، قصه ایستادگی و ایثار آن‌ها را بین سال های ۱۳۵۸ تا ۱۳۵۹ روایت می‌کند.»

او ادامه داد: «این مجموعه به کارگردانی راما قویدل در ۳۰ قسمت و ۸۰ لوکیشن در مناطق مرزی استان لرستان و شهر خرم آباد و در فضایی کاملاً بومی و با حضور بازیگران تئاتر، تلویزیون و محلی تصویربرداری خواهد شد. ۱۳۵ بازیگر در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازند که به عبارتی پر بازیگرترین مجموعه در ژانر دفاع مقدس است. در این مجموعه یکی از شاخص‌ترین و پرکارترین جلوه‌های میدانی و بصری به اجرا در می‌آید.»

سبط‌احمدی افزود: «فاطمه گودرزی، رحیم نوروزی، امیرمحمد زند، علی دهکردی، کاظم هژیر آزاد، جعفر دهقان، سیروس همتی، نیما رازانی، معصومه بافنده، بهروز چاهل (دو رگه ایرانی هندی) و بازیگران دیگری که در مرحله عقد قرار داد هستند، در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.»

۵۷۲۴۳

کد خبر 1277460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =