راهیابی فیلم کوتاه استان چهارمحال‌وبختیاری به جشنواره ملی حسنات

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از راهیابی فیلمنامه کوتاه داستانی امیرحسین ریاحی، هنرمند چهارمحال و بختیاری به بخش مسابقه هشتمین جشنواره فیلم حسنات اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، شهرام فرجی ضمن اعلام این خبر افزود: فیلمنامه «میرا» درباره دختری است که در شهری جنگ زده به همراه برادر نوزادش تنها مانده است. او یک سرباز خودی را که زخمی شده، به پناهگاه خود می‌برد. دختر برای تهیه غذا، پناهگاهش را ترک می‌کند. پس از آن، طی حادثه‌ای ناخود آگاه، سرباز و نوزاد، در مخمصه مرگ به دام می افتند.

وی ادامه داد:هیئت انتخاب بخش فیلم‌نامه هشتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات بررسی آثار رسیده به دبیرخانه را از ٩ خرداد ماه آغاز کرده و نتایج بررسی ‌های خود را با معرفی آثار برتر راه یافته به بخش مسابقه اعلام کردند.
اعضای هیئت انتخاب بخش فیلم‌نامه شامل کامبوزیا پرتوی، فریدون فرهودی، پدرام صدرایی، عطیه سلطانی و شکوفه جباری، ٥٣٠ فیلم‌نامه ارسال شده به دبیرخانه هشتمین جشنواره حسنات را بررسی و در نهایت ٣١ اثر را مجاز به راهیابی به بخش مسابقه این دوره از جشنواره دانستند.

46

کد خبر 1277919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =