۶ نفر
۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
چطور فدراسیون ۵ ستاره فوتبال روی کاکل یک نفر می‌چرخد!

به نظر می‌رسد فدراسیون ۵ ستاره ایران، فقط و فقط به یک نفر ختم می‌شود و احتمالا مهدی تاج هم از خود اختیاری برای حرف زدن ندارد چون سلسله مراتب این است.

سخنگو، مدیر روابط عمومی، رئیس حوزه مدیریت، مترجم مارک ویلموتس، مدیر رسانه‌ای موقت تیم‌ملی، مترجم تاج در سفرهای خارجی و در مجموع همه کاره فدراسیون فوتبال، روز گذشته به حرف آمد و در مقابل کوچکترین انتقاد به رسانه‌ها حمله کرد. امیر مهدی علوی که مدتی است به فدراسیون فوتبال رفته، ویلموتس را از ملت ایران پنهان کرده و حتی اجازه نمی‌دهد یکی از ارکان فدراسیون فوتبال مصاحبه کند.

برای روشن شدن موضوع فقط کافی است نام ابراهیم شکوری سرپرست دبیر کل فدراسیون فوتبال را در اینترنت سرچ کنید و گفت و گوهای آخرش را پیدا کنید. در تمام این گفت و گوها  شکوری بلااستثنا یک جمله تکراری مقابل اکثر سوال ها دارد: «از آقای علوی بپرسید.» این حربه در واقع برای آن است که این باور در رسانه‌ها به وجود بیاید که فدراسیون ۵ ستاره فوتبال ایران روی کاکل یک نفر یعنی علوی می‌چرخد و هیچکس نه رای دارد و نه نظر. موضوعی که احتمالا مهدی تاج هم به آن دقت نکرده است.

این جمله را تمام خبرنگاران نه تنها از شکوری بلکه از مسئولان کمیته داوران، انضباطی، همه داوران، کمیته آموزش، تشریفات، حراست و... شنیده‌اند. اگر به هریک از مسئولان فدراسیون فوتبال زنگ بزنید و درباره یک مسئله کاملا ساده و تنها برای اطلاع رسانی به مردم سوال کنید، جواب می دهد: «از علوی بپرسید.»

مشکل دقیقا همین جاست. 

سخنگو، مدیر روابط عمومی، رئیس حوزه مدیریت، مترجم مارک ویلموتس، مدیر رسانه‌ای موقت تیم‌ملی و مترجم تاج در سفرهای خارجی به هیچ وجه خود را موظف نمی‌داند به هیچ خبرنگار و رسانه‌ای پاسخ دهد. یعنی شما امروز هر سوال و ابهامی درباره فدراسیون فوتبال برایتان پیش بیاید، به هیچ عنوان کسی را پیدا نمی‌کنید پاسخ بدهد. علوی اگر حتی تلفنش را هم پاسخ دهد معمولا می گوید اطلاعی ندارد و بهتر است اطلاعات بگیرد و بعد حرف بزند! قطع کردن تلفن یعنی ناپدید شدن قطعی آقای سخنگوی چند پسته فدراسیون. 

با وجود تلاش‌های بعضی از مسئولان فدراسیون برای حل این مشکل و تاکید چندباره اما بازهم اتفاقی رخ نداده است. به نظر می‌رسد فدراسیون ۵ ستاره ایران، فقط و فقط به یک نفر ختم می‌شود و احتمالا مهدی تاج هم از خود اختیاری برای حرف زدن ندارد چون سلسله مراتب این است.

کد خبر 1281863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =