طرح فاضلاب در ۵ روستای استان اردبیل اجرایی می‌شود

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: شبکه فاضلاب در پنج روستای استان اردبیل عملیاتی می‌شود تا ساکنان این مناطق از مزایای شبکه جمع‌آوری فاضلاب استفاده کنند. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، فرامرز بهنژاد در مراسم آغاز اجرای پروژه فاضلاب جوراب نیر اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ۱۲ میلیارد تومان هزینه خواهد شد تا اهالی روستای جوراب نیز از تاسیسات فاضلاب استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از اجرای طرح‌های توسعه‌ای فاضلاب در مناطق شهری ما در روستاها نیز با اولویت روستاهای پرجمعیت طرح فاضلاب و جمع‌آوری بهداشتی آن را انجام می‌دهیم تا بتوانیم در مناطق مختلف روستایی به آراستگی و زیبایی مناطق کمک کنیم.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل نقش تاثیرگذار اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب را در روستاها یادآور شد و بیان کرد: از لحاظ بهداشتی و همچنین سیمای روستاها و تمیزی بافت این مناطق اجرای طرح فاضلاب دارای ارزش و اهمیت خاص است.

بهنژاد اضافه کرد: در پنج روستای استان اردبیل شبکه فاضلاب و جمع‌آوری پسماندها در حال انجام است که در یک روستای پارس‌آباد، دو روستای گرمی، یک روستای خلخال و همچنین یک روستای نیر این پروژه در حال اجراست.

وی ادامه داد: امیدواریم ماحصل اجرای این پروژه‌ها به نفع توسعه و عمران روستاها باشد تا اهداف ارزشمند در این زمینه محقق شود.

۴۶

کد خبر 1282589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =