توزیع ۳۴ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان اردبیلی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: ۳۴ هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در استان اردبیل توزیع شده و همچنان عرضه لاستیک سهمیه نیز همچنان با جدیت ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی اظهار داشت: ۳۴ هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در استان اردبیل توزیع شده و همچنان عرضه لاستیک سهمیه نیز همچنان با جدیت ادامه دارد.

وی با اشاره به این که حمایت رانندگان در استان اولویت اساسی است بیان کرد: درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در امر حمایت از رانندگان و کاهش هزینه‌های رانندگان گام برداشته و مطالبات آنان را برطرف کنیم که این مسئله در حالح اضر به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبناری کار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: ارائه کارت هوشمند به رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی اولویت اساسی است تا رانندگان بتوانند به راحتی نسبت به دریافت حواله لاستیک اقدام و در راستای انجام اقدامات لازم و اساسی در این زمینه موفق عمل کنیم.

رحمتی تصریح کرد: از جمله اقداماتی که اداره راهداری و حمل و نقل عمومی مبنای کار قرار گرفته است می‌توان به تامین بیمه تکمیلی، اصلاح حق بیمه، اصلاح دستور العمل کارت هوشمند، اصلاحات سالن‌های اعلام بار، اصلاح سوخت ناوگان اشاره کرد که این مسئله مبنای کار قرار گرفته است.

وی از جریمه و تعطیلی ۸ شرکت حمل و نقل متخلف خبر داد و بیان کرد: افزایش کرایه حمل و نقل نیز به میزان ۲۰ درصد افزایش داشته است ولی علی‌رغم این مسئله اخذ هزینه بیشتر نیز قابل قبول نیست و در این زمینه رسیدگی به شکایات رانندگان نیز مبنای کار است و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.

۴۶
 

کد خبر 1282590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =