بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی به ارزش ۱۷ میلیارد در اردبیل

شهردار اردبیل از بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی در سطح شهر خبر داد و گفت: در منطقه دو شهری، ۱۷ میلیارد تومان پروژه طی هفته‌های آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف اللهیان تصریح کرد: شهرداری هر پروژه عمرانی با پیوست فرهنگی اجرا می‌کند و در تمامی برنامه‌‎ها توسعه همگام عمرانی و فرهنگی مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه توسعه به مفهوم واقعی کلمه نیازمند جلب مشارکت مردمی است اظهار کرد: هر رویدادی می‌تواند بهانه‌ای برای تقویت این روحیه در بین شهروندان بوده و در نتیجه برنامه‌های عمرانی و فرهنگی را تسریع بخشد.

شهردار اردبیل با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته پاسداشت استان اردبیل از ۴ لغایت ۱۰ مرداد ماه گفت: شهرداری اردبیل نیز برنامه‌های متنوعی در این ایام تدارک دیده که از جمله جشن بزرگ مردمی در منطقه نمونه گردشگری شورابیل است.

وی به مشارکت در برنامه نشست بانوان و صفویه اشاره کرد و افزود: در این نشست از تندیس بانوی ایرانی رونمایی می‌شود.

رویکرد شهرداری اردبیل توسعه همگام عمرانی و فرهنگی شهر است

شهردار اردبیل گفت: نمی‌توان با اجرای پروژه عمرانی مسئولیت را بر خود تمام شده دید و رویکرد ما توسعه همگام عمران و فرهنگ شهری است.

لطف‌اللهیان همچنین از برگزاری ورک شاپ نقاشی کودکان در پیاده راه اسفریس خبر داد و اظهار کرد: برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری تورهای اردبیل گردی نیز انجام شده است.

در این جلسه رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل نیز با تاکید به اهمیت برنامه‌های هفته پاسداشت استان اردبیل این رویداد را فرصتی جهت معرفی هویت تاریخی شهر اردبیل دانست.

علیرضا پوستی خواستار معرفی گسترده جاذبه‌های گردشگری، هویت فرهنگی و میراث معنوی این شهر در قالب برنامه‌ها شد و تصریح کرد: به ویژه در راستای آگاهی بخشی به جوانان مسئولیت خطیری داریم.

وی گفت: برنامه‌های امسال متفاوت تر از سال گذشته برگزار می‌شود و انتظار می‌رود با تعریف تورهای اردبیل‌گردی، معرفی سوغاتی‌ها و جاذبه‌های سطح شهر هفته پرباری برای شهروندان و مسافران رقم بزنیم.

۴۶
 

کد خبر 1282596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =