کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه با اشتغال‌زایی ۱۳۰۰ نفری به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار ارومیه در بازدید از کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث این شهرستان در حاشیه برگزاری جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی گفت: با بهره‌برداری از این کشتارگاه نزدیک به ۱۳۰۰ نفر اشتغالزایی به همراه خواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، علیرضا ملامحمدی زاده در بازدید از این کشتارگاه گفت: کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه با سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت های دولت در ماههای آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

فرماندار ارومیه راه اندازی این کشتارگاه را در تامین گوشت مورد نیاز شهرستان بسیار مفید تلقی کرده و افزود: کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه برای حدود ۳۰۰ نفر اشتغال زایی مستقیم و ۱۰۰۰ نفر نیز اشتغال زایی غیرمستقیم به ارمغان خواهد آورد.

وی این کشتارگاه را یکی از ۳ کشتارگاه بزرگ کشور معرفی کرده و گفت: در کشتارگاه صنعتی جدیدالاحداث ارومیه، گوشت سالم و شناسنامه دار به مردم ارائه خواهد شد.

ملامحمدی زاده همچنین تصریح کرد: سیاست دولت، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است و برای تکمیل هر چه سریعتر کشتارگاه مذکور آماده هرگونه حمایتی هستیم.

فرماندار ارومیه در ادامه جلسه، نظارت مستمر بر استخرهای سطح شهرستان را ضروری دانسته و تاکید کرد: مدیران استخرها باید بر حفظ سلامت شهروندان متعهد باشند و کوتاهی در این زمینه پذیرفتنی نیست.

۴۶

کد خبر 1283112

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =