بدرقه ورزشکاران تیم ملی اسکیت برد دختران به کمپ ورزشی نانجینگ چین

سایت فدراسیون اسکیت نوشت: برای نخستین بار دختران تیم ملی اسکیت برد عازم کمپ آموزشی نانجینگ چین شدند.

مراسم بدرقه تیم ملی دختران در رده سنی جوانان ( محدثه باقی از استان البرز ، آنیتا امیر نیا و صنم نبی پور از استان تهران ) برای نخستین بار دررشته اسکیت برد به کمپ آموزشی نانجینگ چین با دعوت شورای المپیک آسیا در راستای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ و نوزدهمین دوره مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ نانجینگ چین انجام شد.

 این مراسم صبح روز شنبه ۵ مرداد ماه با حضور بهمن محمد رضایی رییس فدراسیون اسکیت ، مریم وفاخواه نایب رییس امور بانوان ، علیرضا نصیری دبیر فدراسیون ، علیرضا روستا کاری عضو هیئت رییسه و رییس هیات اسکیت استان تهران ، محمود فرهنگ رنجبر رییس هیات اسکیت استان البرز ، حمید رضا ریاحی رییس کمیته اگرسیو و برد و سایر اعضای فدراسیون اسکیت و خانواده های محترم ورزشکاران در محل فدراسیون اسکیت برگزار شد.

در این مراسم ابتدا محمدرضایی با تشکر از دکتر صالحی امیری ریاست محترم کمیته ملی المپیک بجهت حمایتهای مالی و معنوی از فدراسیون اسکیت وایجاد شرایط  جهت حضور ورزشکاران در کمپ آموزشی نانجینگ چین ، برای ورزشکاران اعزامی آرزوی موفقیت کرد و عنوان نمود این امر برای نخستین بار اتفاق می افتد که ورزشکاران خانم اسکیت برد به کمپ آموزشی خارج از کشور می روند. امیدواریم ورزشکاران اعزامی دوره های آموزشی اسکیت برد را در نهایت توجه و دقت آموزش ببینند و تجرییات خود را به ورزشکاران داخل کشور انتقال دهند تا بتوانیم جایگاه رفیعی در نوزدهمین مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ نانجینگ چین کسب نماییم.

وفاخواه نایب رییس فدراسیون اسکیت در امور بانوان ضمن تشکر از ریاست محترم فدراسیون که این فرصت ارزشمند را به بانوان این رشته دادند عنوان کرد : توانمندی دختران ایرانی به همه ثابت شده است ، دختران ما باید بدانند با احترام به لباس تیم ملی و همچنین پرچم مقدس کشورمان و اینکه آنها تنها نمایندگان ایران در این اردوها هستند بایستی در رعایت موازین اخلاق اسلامی در آنسوی مرزها کوشا باشند . این دختران بعنوان سکانداران آینده این رشته نکات فنی و تکنیک ها را به خوبی فرا بگیرند و آنرا به سایر ورزشکاران انتقال دهند.در پایان نایب رییس امور بانوان فدراسیون برای این دختران آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

روستا کاری نیز ضمن تشکر از رییس فدراسیون اسکیت ، این امر را اتفاق بسیار خوبی دانست با توجه به اینکه اسکیت برد یک رشته المپیکی می باشد ، این کمپ آموزشی در تاریخ اسکیت برد دختران ماندگار خواهد شد و امیدوارم دختران اعزامی بعد از بازگشت تبدیل به بهترین ورزشکار ، بهترین مربی، بهترین مدرس و بهترین داور بشوند.

رنجبر از رییس فدراسیون و کادر فدراسیون اسکیت تقدیر و تشکر کرد و آرزو کرد تیم ملی اسکیت برد دختران در نوزدهمین دوره مسابقات آسیایی ۲۰۲۲ چین خوش بدرخشند و اعلام کرد هیات اسکیت استان البرز تمام قد از ورزشکاران اسکیت برد حمایت می کند.

حمید رضا ریاحی  اظهار داشت : این سه ورزشکار جهت اعزام به کمپ آموزشی به لحاظ فنی و اخلاقی انتخاب شدند و برگزاری مسابقات اسکیت برد بانوان  را به موازات مسابقات آقایان را نقطه عطف ریاست فدراسیون کنونی دانست.

خانواده های ورزشکاران نیز از توجه و حمایت رییس فدراسیون اسکیت به ورزشکاران کمال تشکر و قدردانی را نمودند و در پایان این مراسم ، تیم ملی اسکیت برد دختران با مراسم بدرقه رییس فدراسیون و سایر مسئولین حاضر و خانواده ورزشکاران عازم کمپ آموزشی چین شدند.

256 43

کد خبر 1283968

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =