خرم آباد میزبان مسابقات کشتی قهرمانی استان / رقابت ۷۰۰ کشتی گیر

فرماندار خرم آباد گفت: خرم آباد طی روزهای بیستم و بیست و یکم مرداد ماه میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و نونهالان استان خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، اسد عبداللهی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و نونهالان استان که قرار است به میزبانی خرم آباد برگزار شود، گفت: این مسابقات دو کارکرد مهم دارد، ابتدا اینکه اوقات فراغت نوجوانان و نونهالان را پر بار می کند و سپس می تواند زمینه تبادلات فرهنگی درون استانی را فراهم آورد.
 وی افزود: دستگاه های اجرایی شهرستان باید توانمندی ها و ظرفیت های موجود خود را در اختیار برگزار کنندگان این مسابقات قرار دهند تا سطح کیفی مسابقات بالاتر برود.
سابقه موفق میزبانی کشتی در خرم آباد
 فرماندار خرم آباد تصریح کرد: در گذشته نیز سابقه میزبانی موفق مسابقات مختلف ورزشی از جمله کشتی را داشته ایم و باید تجربیات موفق گذشته را ملاک عمل قرار دهیم.
 در بخش دیگری از این جلسه، محمود آشناگر، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری خرم آباد با تاکید بر لزوم همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری این مسابقات، گفت: این رویداد یک فرصت مغتنم برای معرفی ظرفیت های شهرستان به سایر نقاط استان است و دستگاه های اجرایی باید خود را در برگزاری این مسابقات سهیم بدانند.
رقابت ۷۰۰ کشتی گیر
وی اذعان داشت: این مسابقات با حضور ۷۰۰ کشتی گیر در رده های سنی نوجوانان و نونهالان و در دو رشته آزاد و فرنگی طی روزهای بیست و بیست و یکم مرداد ماه به میزبانی خانه کشتی خرم آباد برگزار می شود.
 لازم به ذکر است در این جلسه تصمیمات لازم در جهت استفاده بهینه از امکانات دستگاه های اجرایی شهرستان در جهت بالاتر بردن سطح کیفی این مسابقات، اتخاذ و به حاضران در جلسه ابلاغ گردید.
46
کد خبر 1285285

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =