کلنگ‌زنی مدرسه ۶ کلاسه در الیگودرز/ ۲۷ مدرسه در دست تعمیر است

مدرسه ۶ کلاسه الیگودرز با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان توسط مهندس جلال عباسی در شهرستان الیگودرز ساخته خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ؛ این مراسم با حضور مهندس جلال عباسی خیر مدرسه ساز ، خدابخشی نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی ، کشکولی فرماندار، رضوی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان لرستان ، خرم آبادی معاونت مشارکتهای مردمی نوسازی مدارس ، زلقی مدیر آموزش و پرورش الیگودرز ، شمس مسئول نمایندگی نوسازی مدارس در شهرستان های ازنا و الیگودرز و جمعی از مسئولین استانی ، کلنگ مدرسه ۶ کلاسه الیگودرز به زمین زده شد .

در این مراسم مهندس رضوی گفت : خوشبختانه با وجود خیرین محترم مدرسه ساز ، وضعیت فضاهای آموزشی ما هر روز با روز پیش متفاوت است و روند آن رو به رشد است.

ساخت 35 مدرسه توسط خیرین

وی افزود:با کمک خیرین مدرسه ساز ، ۳۵ مدرسه با ۱۷۹ کلاس درس در سطح استان در دست ساخت است و ۲۷ مدرسه با ۲۰۲ کلاس درس نیز توسط این خیرین ارجمند در دست تعمیر می باشد .

دکتر خدابخشی نیز در این مراسم گفت ؛در توسعه پایدار هر جامعه ، آموزش و پرورش رکن اصلی و اساسی است و برای آموزش صحیح و درست ، فضای آموزشی ایمن ، زیبا و مستحکم حائز اهمیت فراوانی است.

خدابخشی تصریح کرد :از همه خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی مدارس استان به سبب اهتمام به امر مقدس مدرسه سازی صمیمانه سپاسگزارم و تقاضا دارم در خصوص ایجاد فضاهای آموزشی جدید ، نگاه ویژه ای به مناطق کمتر توسعه یافته و بالاخص شهرستان الیگودرز داشته باشند .

ساخت مدرسه طی 12 ماه

شایان ذکر است ؛ این واحد آموزشی در زمینی به مساحت یکهزار و ۷۵۰ متر مربع و با زیر بنای آموزشی ۸۷۷ متر توسط مهندس جلالی خیر مدرسه ساز با تقبل صد درصدی هزینه آن در ۱۲ ماه ساخته خواهد شد

46

کد خبر 1286177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =