صداوسیمای البرز با انعکاس دقیق اخبار همواره به امیدآفرینی و وحدت و انسجام ملی کمک می‌کند

استاندار البرز گفت: از مدیران دستگاه های اجرایی و روسای سازمان های مستقر در استان انتظار می رود به میمنت این روز فرهیخته از پیگیری شکایات و دعاوی خود مربوط به خبرنگاران، صرف نظر کنند و از اقامه دعوا برعلیه آنها خودداری کنند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری استان البرز:  شهبازی در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار که در محل صدا و سیمای مرکز البرز برگزار شد، ضمن تبریک این ایام از تلاش های تمامی دست اندرکاران رسانه ملی قدردانی کرد و افزود: روز خبرنگار پاسداشت شهید بزرگوار، صارمی است که یادآور رشادت ها و کوشش اصحاب رسانه برای انعکاس دقیق، شفاف و منصفانه عملکرد نظام و دولت و از سویی مطالبه گری این قشر فرهیخته بعنوان زبان گویای مردم است.

وی ادامه داد: طی نامه ای از تمامی مدیران کل و مسئولان استان خواسته شد که از اصحاب شریف و فرهیخته استان به نحو شایسته تقدیر و قدردانی شود.

شهبازی گفت: رسانه ملی علاوه بر اینکه مطالبات مردم را به گوش مسئولان می رساند با دید انصاف و منطقی اخبار بسیار خوبی از دستاوردهای دولت و نظام برای امیدافزایی به جامعه منتقل می کند.

وی از مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز خواست که طی بخشنامه ای از تمامی دستگاه های استان بخواهد، بهره برداری از توان مجریان مسلط و توانمند صدا و سیما برای اجرای برنامه ها، جلسات، سمینارها و مراسم با حضور مسئولان ملی در استان بهره برداری کنند.

استاندار البرز اضافه کرد: از مدیران دستگاه های اجرایی و روسای سازمان های مستقر در استان انتظار می رود به میمنت این روز فرهیخته از پیگیری شکایات و دعاوی خود مربوط به خبرنگاران، صرف نظر کنند و از اقامه دعوا برعلیه آنها خودداری کنند.

46

کد خبر 1287185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =