ایجاد شهرک تخصصی آب در طالقان گامی موثر در جهت محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: یکی از مصوبات سفراستاندار محترم به شهرستان طالقان احداث شهرک تخصصی آب بود که با توجه به اهمیت این پروژه در راستای توسعه اقتصادی ضرورت دارد در اسرع وقت اجرایی شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز علی درویش پور در جلسه بررسی چالش ها و مسائل پیش روی احداث شهرک تخصصی آب شهرستان طالقان افزود: اتحاد، انسجام و همدلی شرط اصلی و الزامی در اجرای پروژه های البرز برای پیشبرد سیاست های توسعه ای استان است.

وی با بیان اینکه ایجاد شهرک تخصصی آب در طالقان گامی موثر در جهت محرومیت زدایی و اشتغالزایی است، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های طالقان می توانیم شاهد رشد و توسعه شتابان این شهرستان باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: پیگیری ها و اقدامات اثربخش تنها در سایه انسجام و هم افزایی میسر است .

وی عنوان کرد:یکی از مصوبات سفراستاندار محترم به شهرستان طالقان احداث شهرک تخصصی آب بود که به علت اهمیت این پروژه در راستای توسعه اقتصادی ضرورت دارد در اسرع وقت اجرایی شود.

درویش پور ادامه داد: شهرک تخصصی آب با توجه به همجواری البرز به بازار مصرفی شهر تهران می تواند در اشتغال زایی و درآمدزایی طالقان سهم بسیار ارزنده ای داشته باشد

معاون هماهنگی امور عمرانی خاطرنشان کرد: برای تسریع در اجرای این پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی بسیار حائزاهمیت است. 

وی افزود: انتظار می رود با احداث شهرک تخصصی آب گامی موثر در پیشبرد توسعه اقتصادی استان برداشته شود.

46

کد خبر 1287505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =